Tsukimichi: Moonlit Fantasy Episode 4 spoilery i data premiery

23/07/2021 06:52

Tsukimichi: Moonlit Fantasy ”lub„ Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu ”to serial telewizyjny typu fantasy typu isekai oparty na japońskiej powieści o tej samej nazwie, zilustrowanej przez Mitsuaki Matsumoto i napisanej przez Kei Azumi. Serial obraca się wokół licealisty Makoto Misumiego, który pewnego normalnego dnia jako wojownik trafia do alternatywnego świata. Niestety, bogini tego świata nie lubi jego wyglądu i zanim zdąży wyruszyć na swoją heroiczną wyprawę, Makoto zostaje pozbawiony tytułu i odkrywa, że ​​eksploruje pustynię.

Anime po raz pierwszy wyemitowano 7 lipca 2021 r., A wraz z premierą odcinka 4 fani muszą być ciekawi, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli po prostu przeglądasz internet w poszukiwaniu tych samych informacji, mamy dla Ciebie ochronę.

Tsukimichi: Moonlit Fantasy Episode 4 – data premiery

Odcinek 4 pierwszego sezonu „Tsukimichi: Moonlit Fantasy”, zatytułowany „Too Late” lub „Ato no Matsuri”, zostanie wyemitowany 28 lipca 2021 roku w Japonii w Tokyo MX, MBS i BS NTV. Anime fantasy jest opracowywane przez japońskie studio animacji C2C, a scenarzystą jest Kenta Ihara. Zespołem produkcyjnym kieruje Shinji Ishihira.

Yukie Suzuki i Yasuharu Takanashi są odpowiedzialni za narysowanie postaci i skomponowanie muzyki do serialu. Ezoshika Gourmet Club zaśpiewał piosenkę końcową „Beautiful Dreamer”, a piosenkę otwierającą „Gamble” wykonuje syudou.

Gdzie oglądać Tsukimichi: Moonlit Fantasy sezon 1 online?

Tsukimichi: Moonlit Fantasy jest emitowane poza Azją na Crunchyroll. Możesz przejść tutaj, aby obejrzeć serial w serwisie streamingowym anime z angielskimi i włoskimi napisami. Seria fantasy jest również dostępna na VRV. W Azji Południowo-Wschodniej i Południowej „Tsukimichi: Moonlit Fantasy” jest dostępny na kanale YouTube Ani-One z subskrypcją Ani-One Ultra.

Spoilery do Tsukimichi: Moonlit Fantasy Episode 4

Dans l'épisode 3, zatytułowałem „Le choc humain” lub „Hyūman Shokku”, Makoto spotkał Berena, le nain Ancien, et za zgodą s'installer sur ses terres depuis les Terres Désolées, où ils sont bloqués depuis a długi czas. Tymczasem jego poszukiwania ludzkiej cywilizacji dobiegają końca, gdy po wielogodzinnej wędrówce poza Półplanem odnajduje wioskę. Jednak zanim tam dotrze, wraca na Demiplan, aby spotkać Starszego Krasnoluda, Mglistych Jaszczurek i Alke, którzy akceptują go jako swojego przywódcę i nadają mu imię Młody Mistrz po głosowaniu Demokratów.

Zdesperowany do interakcji z ludźmi, Makoto natychmiast udaje się do Wioski Ludzi, ale jest atakowany ze względu na manę, co sprawia, że ​​ludzie czują się, jakby zbliżała się do nich horda potworów. Jednak dzięki pochłaniającemu manę i kompresującemu Draupnirowi Starożytnych Krasnoludów, Makoto w końcu wkracza do wioski z Shen i Black Disaster, którzy nie zostali przemianowani odpowiednio na Tomoe i Mio.

Po dotarciu do Ludzkiej Kolonii trio zapisuje się do Gildii Poszukiwaczy Przygód i zdaje sobie sprawę, że są śledzeni. Chociaż pod koniec odcinka wymyślają plan, wrogowie ich otoczyli i zaczynają działać. Odcinek kończy się zbliżającą się do nich tajemniczą dziewczyną. W odcinku 4, zatytułowanym „Za późno” lub „Ato no Matsuri”, Makoto i jego towarzysze być może będą musieli stawić czoła mężczyznom, którzy ich pilnowali. Tajemnicza dziewczyna może stać się wspólniczką, która szpieguje trio, odkąd wkroczyli do miasta.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up