One Piece Episode 975: Data premiery, godzina i spoilery: gdzie oglądać stream z anime?

24/05/2021 15:37

Odcinek One Piece 975 Data, godzina i spoilery - czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co wydarzy się w następnym odcinku oraz o dacie i godzinie premiery anime.

One Piece to bardzo popularne japońskie anime oparte na mandze o tej samej nazwie. Anime osiągnęło niedawno historyczny kamień milowy, osiągając w sumie 1000 rozdziałów mangi. To bardzo znaczące osiągnięcie w świecie anime i mangi. Anime jest na dobrej drodze do osiągnięcia tysięcznego odcinka. Fani czekają teraz na emisję odcinka 975. W ostatnim odcinku widzieli egzekucję Odena przez Kaidou. Aby dowiedzieć się, co wydarzy się w kolejnym odcinku, a także o dacie i godzinie premiery, czytaj dalej.

O dacie i godzinie premiery odcinka One Piece 975

Datę premiery odcinka ustalono na niedzielę 23 maja. Fani serii mogą ją oglądać w serwisach streamingowych anime, takich jak Crunchyroll i Funimation. Seria będzie początkowo emitowana w Japonii na Fuji TY w Japonii, a później zostanie wydana w międzynarodowych serwisach streamingowych. Fani będą mogli obejrzeć serial w japońskiej wersji audio z angielskimi napisami. Według Crunchyroll, serial zostanie wyemitowany w sobotę o 19:00 czasu pacyficznego. Czas transmisji może się różnić w zależności od strefy czasowej. W Japonii program zostanie wyemitowany w niedzielę o godzinie 11 czasu JST.

https://www.youtube.com/watch?v=uzQ6DOK1XRA

Zapowiedź spojlera One Piece odcinek 975

W następnym odcinku fani zobaczą, jak Kaido podróżuje do zamku Oden w Kuri, aby zabić rodzinę Odena, podczas gdy jego drużyna podpala zamek. Służący znajdują Kozuki Toki trzymającego swoje dzieci w ramionach. Następnie rozkazuje Kin'emonowi przejąć Momonosuke, wysyłając ich w przyszłość wraz z innymi poplecznikami, zgodnie z prośbą Odena. Toki poprosi również Kawamatsu, aby zaopiekował się Hiyori, który następnie ucieknie z zamku.

Podgląd odcinka 974 One Piece

W ostatnim odcinku zatytułowanym Oden nie byłby Odenem, gdyby nie był gotowany, fani obejrzeli „The Legendary Hour”, nazwę nadaną występowi Kozuki Oden. Następnie Orochi i Kaido zawarli umowę z Odenem. Gdyby Oden tańczył nago w Flower Capital raz w tygodniu, obywatele zostaliby uratowani. Obiecali też opuścić Wano za pięć lat. Następnie Oden zaczął tańczyć nago w Flower Capital, co rozśmieszyło Orochi. W ostatnich godzinach Oden poprosił swoich popleczników, aby otworzyli granice Wano dla reszty świata. Wiele lat później Oden i jego ludzie zostali straceni przez gotowanie ich żywcem. Ratując swoich ludzi, Oden poświęcił się, a Kaidou strzelił mu w głowę, gdy tłum go opłakiwał.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up