Scarlet Nexus Episode 3 – data premiery

05/07/2021 09:51

Oparta na grze RPG akcji stworzonej przez Bandai Namco Studios i Tose i wydanej przez Bandai Namco Entertainment, „Scarlet Nexus” to wojskowe anime science fiction. W roku 2020 ludzkość toczy wojnę z ludożernymi stworzeniami zwanymi Innymi. Na czele tej wojny stoi Inna Siła Represji. Dwaj bohaterowie, Yuito Sumeragi i Kasane Randall, są członkami tej elitarnej siły. Psychokinetyczny, Yuito dołączył do OSF pomimo dezaprobaty ojca. Tymczasem FOP próbował zwerbować Kasane. Gdy Yuito i Kasane walczą ramię w ramię, by chronić ludzkość, ich indywidualne losy nieuchronnie się splatają.

Premiera „Scarlet Nexus” miała miejsce 1 lipca 2021 r. Jednak odcinki 1 i 2 są dostępne w sieci odpowiednio od 19 czerwca i 25 czerwca. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Scarlet Nexus Episode 3 – data premiery

Premiera trzeciego odcinka „Scarlet Nexus” zaplanowana jest na 15 lipca 2021 roku w Japonii. Będzie emitowany w różnych momentach w Tokyo MX, BS11, SUN i AT-X. Studio Sunrise opracowało serię, a Hiroyuki Nishimura kierował zespołem produkcyjnym, a Youichi Katou, Toshizo Nemoto i Akiko Inoue kierowali zespołem scenarzystów. Hironori Anazawa pracował nad muzyką, a Yuuji Itou zajmował się projektowaniem postaci. USTNE PAPIEROSY zaśpiewały piosenkę otwierającą „Red Criminal”.

Gdzie oglądać sezon 1 Scarlet Nexus online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki „Scarlet Nexus” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich mogą oglądać serial z angielskimi napisami na Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać na stronie streamingowej. Wreszcie widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Ani-One Asia pokazuje odcinki w Bangladeszu, Bhutanie, Brunei, Kambodży, Fidżi, Guam, Hongkongu, Indiach, Indonezji, Kazachstanie, Korei Południowej, Kirgistanie, Laosie, Makao, Malezji, Malediwach, Wyspach Marshalla, Mauritiusie, Mikronezji, Mongolii . , Birma, Nauru, Nepal, Nowa Kaledonia, Mariany Północne, Pakistan, Palau, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Samoa, Seszele, Singapur, Wyspy Salomona, Sri Lanka, Tajwan, Timor Wschodni, Tajlandia, Tonga, Tuvalu, Vanuatu i Wietnam.

Spoilery do odcinka 3 Scarlet Nexus

W odcinku 2 Yuito i Nagi odwiedzają lokalną świątynię i spotykają Kasane i Naomi. Podczas wspólnego treningu plutonu Seto i plutonu Kyoka, Yuito i pozostali rekruci spotykają Arashiego i odkrywają, że jego osobowość nie jest taka, jak myśleli. Ostatecznie pluton Seto, którego członkami są Yuito i Nagi, wygrywa zawody. Później oba plutony zostają rozmieszczone razem po tym, jak na linii kolejowej Suoh Nine zauważono Innego.

Rekruci z łatwością pokonują innych zwykłych ludzi. Grupa zostaje rozdzielona po ataku Innego, który zamiast rogów ma pnie. Wreszcie Yuito i Kasane pokonują go, pracując razem. Krótko po ponownym spotkaniu z innymi, Naomi widzi, dzięki swojemu jasnowidzeniu, że Kasane zostanie zraniony. Próbuje uratować swoją siostrę, ale strzela do niego nieznany snajper. Następnie zaczyna przekształcać się w duży, przypominający drzewo kryształ. Odcinek kończy się z chwilą stłuczenia szyby. W odcinku 3 prawdziwe intencje Karen dla ludzkości mogą zostać ujawnione. Prawdopodobnie wiemy również, czy Naomi przeżyje swoją mękę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up