Przeczytaj mangę Solo Leveling Rozdział 174 online

12/11/2021 18:47

Przeczytaj mangę Solo Leveling Rozdział 174 online

Przeczytaj rozdział 174 Solo Leveling.

O poziomowaniu solo

Solo Leveling to południowokoreańska powieść internetowa napisana przez Chugong. Od 25 lipca 2016 r. D&C Media publikuje ją na platformie cyfrowej fikcji i komiksów KakaoPage pod swoim papirusowym tagiem od 4 listopada 2016 r. Ta powieść była licencjonowana pod tytułem Only I Level Up in English od Webnovel.

Od 4 marca 2018 r. adaptacja webtoon na KakaoPage została zserializowana, jak ilustruje prezes Redice Studio, Jang Sung-rak AKA Dubu. Pierwszy sezon serialu zakończył się 19 marca 2020 r. Serializacja z dniem 1 sierpnia 2020 r. wznowiła swój drugi sezon. D&C Media zebrało rozdziały w trzech tomach od lipca 2020 roku i opublikowało je. Solo Leveling zostało przetłumaczone przez fanów na wiele języków.

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu i połączyły świat rzeczywisty z magiczną sferą i potworami. Zwykli ludzie zostali obdarzeni nadludzkimi mocami do walki z tymi podłymi zwierzętami i są znani jako „Łowcy”. Dwudziestoletni Sung Jin-Woo jest jednym z tych Łowców, ale znany jest ze swojej żałosnej mocy jako najsłabszego na świecie. w porównaniu do słabej oceny elektrycznej. Jednak w Low Rank Gates bezlitośnie poluje na potwory, aby opłacić rachunki za leczenie swojej matki.

Jednak ten żałosny sposób życia zmienia się, gdy trzy dni później, w szpitalu, budzi się i widzi przed sobą tajemniczy ekran, wierząc, że tylko on musi zginąć podczas śmiertelnej misji. „Dziennik Zadań” wymaga, aby Jinwoo ukończył lub otrzymał odpowiednią sankcję z intensywnego lub nierealistycznego programu szkoleniowego. Początkowo Jinwoo nie chciał ukończyć swojego zadania, ale wkrótce zdał sobie sprawę, że może zmienić go w jednego z najgroźniejszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Go up