Solo Leveling Rozdział 168 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

20/09/2021 21:15

Solo Leveling Rozdział 168 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Wiele pytań wymaga odpowiedzi na temat Solo Leveling Rozdział 168! Jednak tym razem jest inaczej i nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy więcej o zniknięciu Jina. Woo's Prawdziwa wojna się zaczęła, powiedział. Jak potoczy się następny rozdział? Ze względu na popularność powieści internetowej, na której jest oparta, tysiące fanów z niecierpliwością wyczekuje kolejnego rozdziału w historii swojego ulubionego myśliwego. Więc czytaj dalej, jeśli jesteś jednym z nich. Wraz z datą premiery, godziną i potencjalnymi spoilerami, w poniższych sekcjach znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 168 Only I Level Up.

Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 167 Podsumowanie

Jeśli to Armia Cieni, Sung Jinwoo zastanawia się, czy Popielny Monarcha Cienia z przeszłości zostawił go w spokoju. W rezultacie Armia Cienia była w stanie rozpoznać zagrożenie z daleka i uniknęła walki. W obliczu armii Sung Jinwoo stoi z generałem Beru, a wszyscy wojownicy są w swoich szeregach za Sung Jinwoo. Kiedy zaczyna się właściwa bitwa, mówi Sung Jinwoo, a myśliwi wciąż są zdumieni, że ogromna armia spada na zwykłego ludzkiego łowcę. Nie minęło wiele dni, odkąd Sung Jinwoo zebrał swoją nową armię.

Później wyżsi urzędnicy Koreańskiego Stowarzyszenia Łowców zebrali się w sali posiedzeń komitetu na spotkanie. W efekcie otrzymują informację, że prasa zagraniczna prosi ich o wyjaśnienie, co wydarzyło się kilka dni wcześniej. Aby to zrobić, muszą ujawnić dokładną lokalizację łowcy rangi S, Sung Jinwoo. Miejska centrala katastrofy poinformowała ich, że mieszkańcy zostaną ewakuowani do miasta. Prasa poprosiła nawet myśliwego o randze S Jinwoo. Aby poznać Sung Jingwoo, Jimmy Show TV chce być odpowiednim człowiekiem do tego zadania. Nie musisz się martwić o tożsamość Jimmy'ego, dopóki dołącza do Sung Jinwoo.

Mówiąc o popularności Sung Jinwoo, myśliwi zastanawiają się, dlaczego tak wiele osób chce się z nim spotkać. Wierzą, że Demoniczne Beaty powinny wyjść z Colossal Gate zamiast z Colossal Gate. Według szefa, rodziny zmarłych myśliwych powinny się z nimi skontaktować, a nie prasa. Według doniesień, z Bramy Kolosalnej wyłoniło się wiele demonicznych bestii i sprzymierzyło się z armią Huntera Sung Jinwoo. Kiedy Sung pojawia się w lesie, szkoląc swoją armię, prezydent zastanawia się, co robi. Marshal Bellion został wyzwany na pojedynek przez Beru i obaj wdali się w bójkę.

Solo Leveling Rozdział 168 Spoilery

Międzynarodowi myśliwi zjednoczyli się w rozdziale 167 i byli zszokowani, widząc potwory, które mają wylądować na Ziemi, jak opisano w rozdziale. Tymczasem Jinwoo nie przejmuje się tym. Z tego powodu jest teraz prawdziwym Monarchą Cienia i znika wraz ze wszystkimi potworami.

Ponieważ jego nowe moce pozwalają mu zintegrować potwory z armią cieni, musi je wyszkolić, aby dotarły do ​​miejsca, w którym nie mogą wyrządzić krzywdy. Opinia publiczna jest bardzo zaniepokojona jego zniknięciem.

Tymczasem Król Smoków planuje zemstę przeciwko Monarchowi Cienia, więc możemy mieć nadzieję, że rozdział 168 poradzi sobie z tym nadciągającym zagrożeniem.

Solo Leveling Rozdział 168 – data premiery

Data wydania rozdziału 168 Solo Leveling to 22 września 2021. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie. Jest to rozsądne założenie oparte na aktualnym harmonogramie wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 168 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 168 online?

Obecną platformą do czytania mangi Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla wszystkich innych fanów na całym świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 168 jest również dostępny w języku francuskim.

Przeczytaj o poziomowaniu solo

Chugong jest autorem południowokoreańskiej powieści internetowej Solo Leveling. Od 25 lipca 2016 r. jest serializowany na platformie cyfrowej komiksu i fikcji KakaoPage, a od 4 listopada 2016 r. jest wydawany przez D&C Media pod ich wytwórnią Papyrus. Tylko I Level Up był licencjonowany przez Webnovel w języku angielskim.

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu i połączyły świat realny ze światem magii i potworów. Zwykli ludzie otrzymali nadludzkie moce do walki z tymi wstrętnymi zwierzętami i byli nazywani „Łowcami”. Dwudziestoletni Sung JinWeo jest jednym z tych myśliwych, ale ze względu na swój patoskop, w porównaniu do jeszcze niższej rangi, jest znany jako „najsłabszy na świecie”. Jednak w bramach niskiego poziomu bezlitośnie poluje na potwory, aby opłacić rachunki za leczenie swojej matki.

Jednak kiedy Jinwoo, który myśli, że jest jedynym ocalałym z nieudanej misji, budzi się w szpitalu trzy dni później, by odkryć unoszący się przed nim tajemniczy ekran. Ten „Dziennik zadań” wymaga od Jinwoo ukończenia go lub otrzymania odpowiedniej kary za intensywny i nierealistyczny program treningowy. Początkowo niechętny ze względu na rygorystyczne poszukiwania, Jinwoo szybko zdaje sobie sprawę, że może to uczynić go tylko jednym z najgorszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Go up