Solo Leveling Rozdział 166 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

06/09/2021 12:18

Solo Leveling Rozdział 166 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Dowiedz się więcej o rozdziale 166 I Alone Level Up w poniższych sekcjach, w tym spoilerach z rozdziału 166 Solo Leveling, dacie premiery i nie tylko...

W tym tygodniu powraca solo levelowanie, a Jinwoo jest silniejsze niż kiedykolwiek. W rozdziale 165 kończy się długa bitwa. W pełni sił wrogowie Shadow Monarch nie mają żadnych szans. Na horyzoncie może pojawić się nowy konflikt, a ten najnowszy obraz sprawia, że ​​rozdział 166 wydaje się być pełen emocji.

Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 165 Podsumowanie

Wygląda na to, że energia śmierci niepokoi Króla Bestii, który pojawia się w lesie. Ze względu na ciągłą dyskusję między Sung Jinwoo a Lodowym Monarchą, Król Bestii zdaje sobie sprawę, że powinien odejść, zanim Sung Jinwoo powróci. Zdecydowano, że pozostanie w ukryciu, dopóki Smoczy Król Besrk nie przybędzie, by go uratować. Instynkt Króla Bestii ostrzega go, gdy pojawia się Sung Jinwoo. Król Bestii zdaje sobie sprawę, że nie może zignorować Sung Jinwoo i błagać go o uratowanie życia.

Nie chcę z tobą walczyć – powiedział Shadow the Monarch – ponieważ jestem Królem Bestii. Dziękuję, że pozwoliłeś mi być twoim sprzymierzeńcem. Król Bestii ujawnia, że ​​wkrótce przybędzie Berserk Król Smoków i jego armia. Oszukując Sung Jinwoo, Król Bestii wierzy, że kupuje czas, aby uniknąć śmierci. Człowiek na krawędzi śmierci zawsze wypowiada te słowa, ale Sung Jinwoo zna tę sztuczkę. Ponadto Król Bestii mówi, że użyje swojej armii, aby pomóc Sung Jinwoo pokonać zbirów Króla Berserków.

Nie wiadomo, czy Sung Jinwoo przyjął ofertę Króla Bestii, czy nie. Ponieważ złamał sobie klatkę piersiową pięcioma pazurami, Król Bestii powiedział, że będzie lojalny wobec Sung Jinwoo. Sung Jinwoo zaczyna ciąć Króla Bestii swoim sztyletem. Później wraca i ujawnia, że ​​Król Bestii nie żyje. Jego ojciec chronił go po tym, jak zabił Monarchę Mrozu.

Solo Leveling Rozdział 166 Spoilery

165. Jinwoo powraca, aby zakończyć bitwę przeciwko Monarchom. W ten sposób Jinwoo ściga Władcę Bestii, który żałuje, że nie uciekł.

Monarcha Bestii musi się poddać, a on deklaruje swoją lojalność wobec Jinwoo, ostrzegając go, że nadchodzi Król Smoków i że pomoże mu w walce z nim. Jeśli Monarcha Bestii może zamiast niego przyjąć 5 ciosów, Jinwoo zgodzi się, ale dopiero po tym, jak Monarcha Bestii wbije mu pięć pazurów w serce. Monarcha nie może tego zrobić, to na pewno!

Jinwoo następnie pokonuje Frost Monarch, kończąc bitwę na dobre. Pod koniec rozdziału Jinwoo odkrywa, że ​​chronił go jego ojciec. Nie ma dostępnych spoilerów z rozdziału 166, ale mamy nadzieję, że będzie to wytchnienie od fizycznego konfliktu, który zdominował poprzednie rozdziały. Zamiast tego, uczucia Jinwoo do ojca mogą zostać zbadane, jeśli Smoczy Król nie pojawił się jeszcze na scenie.

Solo Leveling rozdział 166 data premiery

Data wydania rozdziału 166 Solo Leveling to 8 września 2021. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie. Jest to rozsądne założenie oparte na aktualnym harmonogramie wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 166 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 166 online?

Obecną platformą do czytania Manhwy dla Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla wszystkich innych fanów na całym świecie, wątki dyskusji online Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 166 jest również dostępny w języku francuskim.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up