Solo Leveling Rozdział 170 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

15/10/2021 11:05

Solo Leveling Rozdział 170 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Solo Leveling Rozdział 170 rozpoczyna się spotkaniem premiera, mistrzów gildii i prezesa Stowarzyszenia Łowców. Po dwutygodniowej przerwie, sezon 2 Solo Leveling został wznowiony. Celem tego spotkania jest omówienie Bram, które ostatnio pojawiły się w wiadomościach. O Bramach dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku Sezonu 2 Solo Leveling. Dopiero po fakcie zdali sobie sprawę, że powinni się spodziewać obecności łowcy rangi S, Sung Jinwoo. Ostatnio słyszałem, że nikt nie zna miejsca pobytu Sung Jinwoo. Ostatecznie przywództwo przeszło na Sung Jinwoo, który mówił o zbliżającym się konflikcie w okolicy.

Erath wkrótce stanie w obliczu nowego zagrożenia, które doprowadzi do ruiny, ale niewielu szanowanych dżentelmenów wierzy, że Sung Jinwoo robi im kawał. Dlatego Sung Jinwoo jest w niepewnej sytuacji, ponieważ większość mężczyzn nie wierzy w to, co ma do powiedzenia. Reszta świata wierzy, że ma potężną siłę, znaną jako Łowca Poziomu Narodowego, która może powstrzymać wroga, więc Sung Jinwoo musi mieć całkowicie urojenia, jeśli wierzy, że ta siła zostanie pokonana. Według Sung Jinwoo, istnieje setka demonicznych bestii wielkości Kamisha, co byłoby najgorszą tragedią w historii planety, gdyby wszystkie zostały ujawnione.

Gdy Bestie przybędą na Erath, dojdzie do epickiej walki, jakiej nie było w historii ludzkości. Myśliwi na poziomie krajowym, według Sung Jinwoo, mają niewielkie szanse na pokonanie przybyszów. Jednak niektórzy irracjonalni ludzie chcą dowodów, ponieważ wierzą, że Sung Jinwoo mówi prawdę. To niewyobrażalne, by tyle demonicznych bestii o równej lub większej mocy pojawiło się w tym samym czasie. Jednak rozwściecza Sung Jinwoo, który stara się chronić wszystkich, ale jest ignorowany. Przeczytaj spoilery dotyczące Solo Leveling Rozdział 170, datę premiery i przeczytaj mangę online.

Solo Leveling - Sezon 2 Odcinek 169 Podsumowanie

Przed w Solo Leveling Rozdział 169; Gdy tylko Sung Jinwoo zademonstrował, jak to się mogło stać, zmieniły się myśli tych, którzy mieli władzę. Hunter Sung Jinwoo wykorzystał swoje umiejętności do stworzenia Drzwi i wielu z nich jednocześnie. Sung Jinwoo musiał ustalić, że jego przeciwnicy są tak samo zdolni, jak on jest w stanie sprawić, by myśleli, że Demoniczna Bestia jest w ich zasięgu. Jednak są opóźnieni z powodu dużej armii. Zdumieni przełożeni głośno zapytali, czy Sung Jinwoo rzeczywiście jest jedną z Demonicznych Bestii. Ich rozmowa obracała się wokół żołnierzy, których Sung Jinwoo wezwał z Frontowej Bramy, i zakładali, że Sung Jinwoo zrobił to, aby wyeliminować wrogów.

To wszystko, co przyszło im na myśl, kiedy o nim myśleli: jego pewność siebie. Teraz, gdy wiesz, co się wydarzy, ważne jest, abyś działał. Co więcej, Sung Jinwoo znalazł proste podejście, całkowicie unikając Bram. Wygląda na to, że sam zamierzasz rozwiązać ten problem. Oświadczenie Sung Jinwoo spowodowało, że po konferencji napłynęło dużo atramentu. Liczba demonicznych bestii, które przybyły z Wrót, była znacznie większa niż wszystko, co ludzka rasa mogła zebrać.

Ludzkość nie wahała się i zaczęła migrować jak najdalej. Armia cieni Sung Jinwoo jest gotowa do walki z przeciwnikiem. Bellion zdaje sobie również sprawę, że są bezsilni wobec swoich przeciwników. Przeprowadzają badania i szacują populację wroga na około dziesięć milionów. Kiedy Jay Mill, kanadyjski myśliwy rangi S, usłyszał słowa Sung Jinwoo, pomyślał: „Mógłbym mu odpowiedzieć”. Ci, którzy nie lubią Sung Jinwoo, trwają w przekonaniu, że nie wszystko, co mówi, jest prawdą.

Solo Leveling Rozdział 170 Spoilery

W rozdziale 169 wszystko idzie od złego do gorszego. Zanim zajmie się bramą w Chinach, Jinwoo kontynuuje szkolenie swojej nowej armii i nakazuje wszystkim uciekać jak najdalej od bramy. Jinwoo został oszukany, co wszyscy zrozumieli, gdy przy większości bram nie pojawiły się żadne potwory. Zamiast tego wszyscy wyjdą przez wyjście znajdujące się najdalej od niego. Próbując uspokoić Adama, Jinwoo sugeruje, aby poinformował Adama o niekończących się smoczych potworach, które widział.

Jednak wielu wyższych urzędników zostało zamordowanych, a niebezpieczeństwo jest większe niż kiedykolwiek. Czy to będzie za dużo dla Jinwoo? Co się stanie ? Wróć i odwiedź nas, aby się przekonać! Nie ma spoilerów do następnego odcinka, ale powinien być tak dramatyczny i pełen akcji, jak poprzedni.

Solo Leveling rozdział 170 data wydania

Data wydania rozdziału 170 Solo Leveling to 21 października 2021 r. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie. Jest to rozsądne założenie oparte na aktualnym harmonogramie wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 170 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie przeczytać mangę Solo Leveling Rozdział 170?

Obecną platformą do czytania Manhwy dla Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla każdego innego fana na świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 170 jest również dostępny w języku francuskim.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up