Solo Leveling Rozdział 167 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

10/09/2021 14:36

Solo Leveling Rozdział 167 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

W rozdziale 167 Solo Leveling Season 2 rozpoczyna się porażka Mroźnego Monarchy, gdy Sung Jinwoo spotyka swojego ojca, który uratował go przed Królem Bestii i Mroźnym Monarchą. Walka między Sung Jinwo a potworami jest opisana w drugim sezonie Solo Leveling, dopóki Sung Jinwo nie dowie się, co dzieje się z Królem Umarłych i powróci, by pokonać swoich przeciwników. Nowy rozdział w sezonie 2 Solo Leveling pokazuje, jak Sung Jinwoo konfrontuje się z ojcem o to, dlaczego chronił go w pierwszej walce. Jego ojciec powiedział mu o Bramie Demonicznej Bestii.

Poinformuje cię również, że łowca, który oczyści loch, musi opuścić go w ciągu godziny po zabiciu bossa. Pierwsza misja ojca Sung Jinwoo, Łowcy, miała miejsce tego dnia. Został jednak wciągnięty do Szczeliny Wymiarowej i tam pozostał. Grupa władców dodaje mu sił i prosi, by powstrzymał Monarchów i Monarchę Cieni, którzy wkrótce pojawią się w tym królestwie. Ale jego ojcu nie udaje się uciec z Lochu pomimo jego najlepszych starań, a on nie ma innego wyjścia, jak popełnić samobójstwo. Zdecydował się powrócić na Ziemię jako emisariusz władców, na stanowisku o większej odpowiedzialności.

Ojciec Sung Jinwoo nie osiągnął swojego celu, wiedząc, że najgorsza ludzka katastrofa została zawarta w ciele Sung Jinwoo. Kiedy Władcy obiecali powstrzymać Monarchę Cienia, mógł widzieć tylko z daleka. Ojciec Sung Jinwoo otrzymał nowy rozkaz od Brighter Shard of Light po tym, jak ponownie rozważyli swoją decyzję. Aby powstrzymać plan Monarchy, potrzebowali mocy Monarchy Cienia. W ten sposób tylko Żołnierz Smoczego Króla był w stanie powstrzymać katastrofę.

Solo Leveling Sezon 2 Rozdział 166 Podsumowanie

W poprzednim rozdziale Solo Leveling Rozdział 167; Zanim przybyli niebiańscy żołnierze, musieli przybyć żołnierze Smoczego Króla. Było to jednak niebezpieczne, ponieważ nikt nie wiedział, czy zamierzają sprzymierzyć się z ludźmi, czy z monarchami. Dlatego ojciec Sung Jinwoo postanowił pomóc synowi, stając po stronie ludzi zamiast monarchów. Na jego ciele pojawił się żółty błysk, gdy wyjaśnił synowi, że nie chce, aby ten aspekt jego osobowości został ujawniony. Sung Jinwoo nazywa go „tatą”, a ojciec pyta go, czy go nienawidzi.

Sung Jinwoo odpowiada, że ​​czasami go nienawidzi, ale pomyślał o swoim ojcu, gdy po raz pierwszy przeszedł przez Bramę. Kiedy Sung Jinwoo był na krawędzi śmierci, jego ojciec pojawił się w jego myślach i przeprosił, a Sung Jinwoo ujawnił, że dzięki ojcu mógł zobaczyć swoją matkę i Jin-ah. Jej ojciec jest zawsze w jej myślach i nienawidzi, kiedy o nim myśli. "Czy to boli być z dala od wszystkich?" Sung Jinwoo pyta ojca. Płaczliwy ojciec odpowiada, mówiąc, jak bardzo tęskni za rodziną. Daleki widok go uszczęśliwiał, chociaż Sung Jinwoo tak naprawdę go nie widział.

Uściskali się i płakali razem. Jeśli Władcy pokonają go i odciągną od rodziny, Sung Jinwoo zaciska pięści. Ojciec odpowiada, że ​​pozwalają mu podejmować własne decyzje. Sung Jinwoo był w niebezpieczeństwie, ale postanowił go bronić i nigdy tego nie pożałuje. Jego ojciec przeprasza Sung Jinwoo po tym, jak rozwinął pięść po usłyszeniu tego. Matka Sung Jinwoo widziała wszystko z okna. To obietnica Sung Jinwoo, że monarchowie będą odpowiedzialni za swoje długi. Pojawiają się nowe armie demonicznych bestii.

Data wydania rozdziału Solo Leveling 167

Data wydania rozdziału 167 Solo Leveling to 15 września 2021 r. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie. Jest to rozsądne założenie oparte na aktualnym harmonogramie wydań Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 167 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 167 online?

Obecną platformą do czytania mangi dla Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla wszystkich innych fanów na całym świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 167 jest również dostępny w języku francuskim.

Przeczytaj o poziomowaniu solo

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu, łącząc świat realny ze światem magii i potworów. Zwykli ludzie byli obdarzeni nadludzkimi zdolnościami do walki z tymi ohydnymi bestiami i nazywano ich „Łowcami”. Sung JinWeo, dwudziestoletni myśliwy, jest znany jako „najsłabszy na świecie” ze względu na swój patoskop w porównaniu do jeszcze niższej rangi. Mimo wszystko niestrudzenie poluje na potwory, aby opłacić rachunki medyczne matki.

Jednak Jinwoo, który według niego jest jedyną osobą, która zginęła podczas nieudanej misji, budzi się w szpitalu trzy dni później, by znaleźć unoszący się przed nim tajemniczy ekran. Jinwoo musi albo wypełnić ten „dziennik zadań”, albo przejść odpowiednią karę za intensywny i nierealistyczny program treningowy. Jinwoo początkowo waha się z powodu trudności misji, ale szybko odkrywa, że ​​może uczynić go tylko jednym z najgorszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Go up