Opowieści o demonach i bogach, rozdział 379, podsumowania, historia, zapowiedź, przecieki

16/05/2022 06:58

Opowieści o demonach i bogach, rozdział 379, podsumowania, historia, zapowiedź, przecieki

Jest to seria manhwa oparta na wyczynach Nie Li, którą w serialu gra koreański artysta. Bohater po raz kolejny otrzymuje drugą szansę na życie, tym razem jako przywódca kultu. Przeciwnicy Nie Li nie zrezygnowali z niego, chociaż w międzyczasie urósł w siłę. Niektórzy chcą śmierci Nie Li, podczas gdy inni chcą go wykorzystać, jak widać w atakach na Czcigodnego Bezpłomieniowego, a teraz na Długie Shuyun. Jak Nie Li poradzi sobie teraz, kiedy był pod tak wielką presją, by poślubić Long Yuyin?

Opowieści o demonach i bogach rozdział 379 jest już ukończony. Miejsce Long Shuyun w rodzinie Dragonsal będzie dalej badane w następnym rozdziale przez Nie Li. Droga Long Yuyin do roli patriarchy nie będzie łatwa. Jednak czy Nie Li zgodzi się ożenić dla własnego dobra? Dowiedz się więcej, czytaj dalej.

Co wydarzy się dalej w rozdziale 379 Tales of Demons and Gods?

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 379 pokaże, czy Nie Li przyjmie propozycję Long Shuyun. Ale matka ucznia ma inny plan i jest zdeterminowany, aby ich związek pozostał nienaruszony. Teraz, gdy poprosił o to Long Shuyuna, prosi go, by zmusił Nie Li do poślubienia jego córki.

W międzyczasie Nie Li ciężko pracował, aby wyjść z tej sytuacji, a w następnym odcinku zobaczy, jak odniesie sukces w swoich wysiłkach. Po zrozumieniu motywów Long Shuyun może zgodzić się poślubić ją w ciągu najbliższych pięciu lat. Long Shuyun może tego nie doceniać, ale może nie mieć wyboru. Chociaż Long Yuyin lubi Nie Li, nie chce go zmuszać do działania. Poza tym bardzo go kocha. Ta sytuacja, w której znalazł się Nie Li, zostanie ostatecznie rozwiązana w następnym odcinku.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału

Legendarne Opowieści o Demonicznych i Boskich Stworzeniach Xiao Yu przerywa Long Shuyun, gdy torturuje Nie Li w Rozdziale 378. Z drugiej strony, ona, wspaniale, odegrała rolę siostry Nie Li. W rezultacie Xiao Yu powiedział, że Nie Li był właśnie z Long Yuyin. Ponieważ myślał, że Nie Li bawił się ze swoją córką, Long Shuyun był wściekły. W miarę postępu rozmowy Long Yuyin wyszedł z ukrycia.

Próbując sfrustrować matkę, weszła w drogę. Ale Long Shuyun nadal torturował Nie Li. W odpowiedzi poprosił Yuyin, aby urodziła mu dzieci. Jednak stanowczo odmówiła. Long Shuyun postanawia opuścić Nie Li, ponieważ nie mógł przekonać jej do zmiany decyzji. Z drugiej strony Nie Li zatrzymał go i zapytał o jego pozycję i autorytet. Stało się jasne, że Long Yuyin będzie walczył o awans do roli patriarchy. Kult Boskiego Pióra nie będzie żył dłużej niż 200 lat, powiedział Nie Li w ostatnim panelu.

Opowieści o demonach i bogach rozdział 379 – data premiery

Rozdział 379 zostanie wydany 16 maja 2022 r., zgodnie z następującym harmonogramem. Webtoon, Naver i Kakaopage będą miały tekst.

Powiązane posty

Go up