Opowieści o demonach i bogach rozdział 374 – data premiery

29/03/2022 12:10

Opowieści o demonach i bogach rozdział 374 – data premiery,

Tales Of Demons And Gods Rozdział 374 Data premiery ustalona na niedzielę, 5 kwietnia 2022 w wymienionych sklepach. Surowe skany Rozdziału 374 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Przeczytaj Manga Opowieści o demonach i bogach rozdział 374

Fani mogą przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Rozdział 374 online w tym tygodniu, kiedy zostanie ona opublikowana na oficjalnej stronie internetowej Tales Of Demons And Gods. Na stronie Webnovel można przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Chapter 374. Surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach manga i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

O opowieściach o demonach i bogach

Dusza Nie Li, niegdyś jednego z najsilniejszych duchów demonów na świecie i bestii zaliczanej do sześciu bóstw, została przeniesiona do czasów, gdy miał 13 lat po śmierci w walce z Imperatorem Mędrca. Pomimo posiadania najsłabszego talentu w swojej kategorii, a mianowicie Red Soul Realm, trenował szybciej niż ktokolwiek dzięki ogromnej wiedzy, którą zgromadził w swoim poprzednim wcieleniu.

Miasto, które próbował ocalić, wraz z kochankiem, przyjaciółmi i rodziną, którzy zginęli w ataku bestii oraz świętą rodziną, która porzuciła swój obowiązek i zdradziła miasto w poprzednim życiu, padła ofiarą jego wysiłków. . miasto ataku bestii.

Nie Li

Nie Li budzi się jako trzynastoletni chłopiec po tym, jak został zabity przez Imperatora Mędrca. Aby uniemożliwić Świętej Rodzinie zdradę Glory City i stanie za atakiem, który nie tylko zniszczył jego dom, ale także zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę, jest zdeterminowany, aby dać im drugą szansę na uratowanie ich.

Nei Li należy do arystokratycznej rodziny na krawędzi upadku, rodziny Niebiańskich Znaków. Ze względu na jego pochodzenie kulturowe i społeczne inni postrzegają go jako fatalny start pod względem talentu. Nie oznacza to, że zapomniał wszystko o swoim poprzednim życiu na Boskim Kontynencie. Stosując tę ​​metodę, zamierzasz osiągnąć wielkość w tym życiu.

Ponadto rekrutuje sojuszników z poprzedniego życia, którzy bronili Miasta Chwały. Twoim głównym celem jest pomóc swoim bliskim stać się silniejszymi, aby mieli większe szanse na przeżycie. Oprócz Du Ze i Lu Piao do jego najbliższych przyjaciół i zwolenników należą Zhang Ming, Zhu Xiangjun i Wei Nan, a także jego dawna miłość Ye Ziyun i Xiao Ning'er.

Powiązane posty

Go up