Opowieści o demonach i bogach Rozdział 349: Data premiery, spoilery i zapowiedź

01/10/2021 22:55

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 349: Data premiery, spoilery i zapowiedź

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 349 ujawnia Meteorytowy Miecz Boga Piorunów, który Nie Lie uwolnił po teleportacji do zwoju, który skończył rysować. Tales Of Demons And Gods ujawnia życie Nie Li, gdy wyrusza w różne przygody i podróże. Nie Li chce zostać wielkim wojownikiem i osiągnąć swoje cele. W ostatnim rozdziale Opowieści o demonach i bogach, Nie Lie myślał, że może władać Meteorytowym Mieczem Boga Piorunów za pierwszym razem, ale pokazuje mu to przytłaczające moce. Nie Li zauważa, że ​​Meteorytowy Miecz Boga Piorunów świeci i uświadamia sobie, że dotarł do Królestwa Niebiańskiego Przeznaczenia. Twoje umiejętności będą bardziej niezwykłe dzięki temu budzącemu grozę mieczowi.

Nie Li postanawia zatrzymać wszystkie skarby w środku i pozwolić obrazowi je nakarmić. Zdajesz sobie sprawę, że nie masz pewności co do innych zastosowań, tysięcy mil, rzek i gór, i nie możesz się doczekać, kiedy je poznasz. Nie Li jest zmartwiony, ponieważ nie ma w swojej lokalizacji żadnego innego skarbu. Miecz meteorytowy boga piorunów zwiększa się w górę, a tajemniczy magiczny garnek nadal świeci. Nie Li dowiaduje się, że te trzy artefakty są podstawą jego mocy, mimo że nie był w stanie ich użyć.

Teleportuje się i pojawia w zamku, a Siostra Yu Yan przybywa z pytaniami o skarb. Zdaje sobie sprawę, że Nie Li może wejść do tego skarbu, kiedy tylko chce. Nie Li odpowiada, że ​​jest to obraz przedstawiający miriady rzek i gór, a wewnątrz zwoju jest ogromna przestrzeń. Daje ci pozwolenie na uprawę w pomieszczeniach od dzisiaj. Yu Yan jest zaskoczony, że w obrazie istnieje osobna sfera i że mogą nawet wejść, aby kultywować. Zastanawia się, czy zwykli ludzie mogą się tam dostać.

Poprzednio w Tales of Demons and Gods, rozdział 348

Yu Yan zastanawia się, jak Nie Li może wejść i wyjść z pay-as-you-go i czy jest w nim wzajemna nadzieja. Nie Li kiwa głową, a Yu Yan odpowiada, że ​​może zabrać ją ze sobą, po czym oboje postanawiają się przyjrzeć. Żółta dziewczyna wydaje dźwięk, wskazując Nie Lie, że do nich dołącza. Trio teleportuje się w głąb lądu i sięga ponad góry, gdzie widzą zieloną krainę. Nie Li mówi im, że to tajemniczy świat w obrazie. Dziewczyna wydaje dźwięk gugu i kiwa głową, akceptując to, co powiedział Nie Li.

Nie Li nazywa tę dziewczynę Jindan, gdy zdaje sobie sprawę, że próbuje sama latać. Jindan zaczyna działać i emitować naturalny dźwięk tweet-tweet. Nagle Jindan zaczyna się dzielić na pół i pojawia się jego klon. Jindan leci z pełną prędkością, a Nie Lie zastanawia się, czy Jinda chce zjeść całą niebiańską esencję z obrazu i wysuszyć go. Goni go, a Jindand zaczyna jeść Niebiańską Esencję jak makaron. Jindan zdaje sobie sprawę, że jego żołądek jest pełny i próbuje stłumić Niebiańską Esencję w żołądku. Jego ciało przybrało na wadze i wylądował na ziemi.

Nie Lie zdaje sobie sprawę, że przetrawienie tego zajmie Jindanowi dużo czasu i cieszy się, że niezliczone rzeki i ciągi mil wydają się wytwarzać Niebiańską Esencję. Jindan zjadł małą porcję i jest już pełny. Nie Li jest pod wrażeniem, że Jindan zdołał zrobić to samo z ekspercką kulturą w mniej niż 3 miejscach docelowych, a jego fizyczne ciało jest niewidoczne. Yu Yan zdołał ich dogonić i zauważył, że Niebiańskiej Esencji jest tu pod dostatkiem.

Opowieści o demonach i bogach rozdział 349 – data premiery

Tales-Of-Demons And Gods Chapter 349 zostanie wydany 3 października 2021 roku. Nie Li zauważył, że Yu Yan znajduje się nad Realm of 3 Fates. Nie Li każe Yu Yanowi pozostać na planszy w celu kultywacji. Yu Yan zgadza się, a Nie Li zdaje sobie sprawę, że to miejsce odpowiada jego terytorium. Wychodzi i spotyka Ningera, który pyta go, jak się sprawy mają. Ponowne spotkanie Ningera i Nie Li zostanie ujawnione w rozdziale 349 Tales Of Demons And Gods, w przyszłym tygodniu. Rzućmy okiem na aktualizację tej mangi poniżej.

Przeczytaj Opowieści o demonach i bogach rozdział 349 online – surowe szczegóły

Możesz przeczytać Tales Of Demons And Gods Rozdział 349 online na innych stronach. Ta manga nie ma oficjalnej strony internetowej, ale co tydzień pojawiają się nowe rozdziały. Możesz przeczytać ją online, używając jej nazwy, a ostatnie rozdziały Tales Of Demons And Gods ukażą się za dwa do trzech dni. Zaktualizujemy wszystkie nowe rozdziały tej mangi, gdy tylko Tales Of Demons And Gods zostanie wydana. Spotkajmy się, gdy Tales Of Demons And Gods Chapter 349 zostanie wydany.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up