Opowieści o demonach i bogach rozdział 361

05/01/2022 22:56

Opowieści o demonach i bogach rozdział 361

Rozdział 361 Tales Of Demons And Gods ujawnia następstwa wojny w sferze Dao w pobliżu Deity Lake. Wojna w Królestwie Dao zakończyła się, gdy Nie Lie i jego drużyna zdominowali Czerwonego Smoka i zdobyli Jezioro Bóstw. Po walce Nie Li i Long Yuyin odpoczywają w nocy, a Nie Li zauważa, że ​​Yuyin ma ból pleców. Yuyin była nieśmiała, zauważając sposób, w jaki traktował ją Nie Li. Bierze trzy igły i zauważa, że ​​Yuyin się rumieni. W ostatnim rozdziale Opowieści o demonach i bogach Nie Li zauważa, że ​​Yuyin zdejmuje dużo ubrań i mówi mu, że to wystarczy.

Zdaje sobie sprawę, że musi zobaczyć tylko miejsce, które boli, ale nie całe swoje ciało. Yuyin zebrała swoje długie różowe włosy i zebrała się w sobie. Niel Li pyta ją, czy jest gotowa, a ona mówi mu, że może zacząć. Mówi jej, że odczuje trochę bólu, ale powinna pozostać nieruchoma. Yuyin zastanawia się, dlaczego to musi boleć i przypomina jej, że ma rodowód Krwawego Smoka i że to nic, ponieważ broń nie może sprawić, by poczuła ból.

Nie Li jest szczęśliwy słysząc to, ponieważ zlitował się nad nią i myślał, że go opóźni. Wziął te trzy igły lecznicze i przebił jej plecy techniką jednego chwytu. Uzdrawiający płyn zostaje zniszczony w jego błysku i uświadamia sobie, że nigdy nie przypuszczał, że tak się poczuje. Nie Li spojrzał na nią i zastanawiał się, czy nie czuje bólu, odkąd uniosła klatkę piersiową, kiedy ją przebił. Mówi jej, żeby się nie ruszała, a ona ujawnia swoją krew, tajemnicze moce, a Nie Li się uśmiecha.

Poprzednio w Tales Of Demons And Gods, rozdział 360

Nie Li zauważa, że ​​Yuyin jest odważna i przypomina jej, że włożyła tylko pierwszą igłę i że zostały jeszcze dwie. Yuyin udaje, że go nie słyszała, i powstrzymuje się, gdy przebija ją drugą igłą. Zaczyna się pocić, a Nie Li mówi jej, że uzdrowił wszystkie ważne miejsca i meridiany Złotą Igłą. Przypomina mu to jego rodowód Krwawego Smoka, który wkrótce powinien się przebudzić i ruszyć do jego meridianów.

Yuyin zgadza się, a Nie Li zdaje sobie sprawę, że skupiłaby się na kulturze. Kończy jej pomagać i postanawia odejść, ponieważ czuje się zmęczony. Wychodząc zamknął drzwi i wpadł na innego chłopca, który prawie go przestraszył, ponieważ nikogo nie spodziewał się. Nie Li pyta chłopca, jakiej techniki używa, ponieważ nawet nie zdawał sobie sprawy, że ktoś był przed nim. Zastanawia się, co się dzieje i czy ktoś z zewnątrz zabił tego faceta. Chłopiec mówi o Ninger io tym, że Nie Li nie jest jej wart, ponieważ robił te rzeczy.

Nie Li zauważa, że ​​chłopak jest smutny z powodu Ningera i zastanawia się, czy Long Yuyin jest zamieszany w tę sprawę. Facet przypomina mu, że wie lepiej niż on i odchodzi, nie mówiąc mu, co się dzieje. Nie Li wciąż zastanawia się, dlaczego chłopak był smutny i jak radził sobie Ninger. Zdaje sobie sprawę, że Ninger mogła być jego żoną w jego poprzednim życiu i uważa, że ​​źle zrozumiał swój związek z Long Yuyin. Wie, że pomagał Long Yuyin i nic więcej się między nimi nie wydarzyło.

Tales Of Demons And Gods rozdział 361 data premiery

Tales Of Demons And Gods rozdział 361 zostanie wydany 7 stycznia 2022 roku. Nie Li zastanawia się, czy Xiao Yu dba o związki. Próbuje pomyśleć, czy Xiao Yu i Long Yuyin znają się nawzajem i jeśli to prawda, to byłby to on, a nie Long Yuyin. Po godzinie namysłu idzie na spotkanie z Long Yuyin, ale kiedy otwiera drzwi, nikt mu nie odpowiada. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom Tales Of Demons And Gods Chapter 361.

Przeczytaj Opowieści o demonach i bogach rozdział 361 online — surowe szczegóły

Możesz przeczytać Tales Of Demons And Gods rozdział 361 na Tales Of Demons And Gods. Nie Li wierzy, że przebudzenie Long Yuyin jest kompletne, a aura, którą czuje, oznacza, że ​​Long Yuyin ma 5 Przeznaczenia. Pomyślał także o swojej przyszłej kulturze i nazwał ją po imieniu, ponieważ miał z nią coś do naprawienia. Do zobaczenia na wydaniu Tales Of Demons And Gods Rozdział 361.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up