Opowieści o demonach i bogach, rozdział 377, spoilery, data premiery

23/04/2022 09:52

Opowieści o demonach i bogach, rozdział 377, spoilery, data premiery,

Porozmawiajmy o spoilerach 377 Tales of Demons and Gods, dacie premiery i nie tylko… W ostatnich rozdziałach manhwy wprowadzono kilka nowych postaci. Dobra wiadomość jest taka, że ​​bez wątpienia będzie ich więcej. Nie Li walczył przeciwko Guo Huai pod dowództwem Czcigodnego Bezpłomienia.

Pomimo początkowego optymizmu Guo Huai, najwyższy rangą uczeń Hierarchy w końcu zrozumiał, że Nie Li nie zostanie pokonany i zaakceptował swoją porażkę. W ten sposób zapewniono miejsce Nie Li jako nowego filaru Sekty Boskich Piór. Wszyscy zostali odesłani do domu po bójce zburzonej na podwórku.

Z drugiej strony Nie Li miał gościa, który pojawił się u jego drzwi. Ktokolwiek to jest, daj nam znać. Wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 377 TDD, jest tutaj. Skutki walki zostaną omówione w następnym rozdziale. Nie Li nadal udowadnia swoją wyższość nad konkurencją.

Oczy wszystkich zwrócone są na niego iz pewnością będzie ścigany przez innych. Być może więc ktoś zapukał do twoich drzwi od wielbiciela. Dlatego w następnym rozdziale będziemy mogli się nad tym rozwodzić.

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 376 Podsumowanie

Opowieści o demonach i bogach Kontynuując swoją bitwę we Wschodniej Dzielnicy, Nie Li i Guo Huai pojawili się w Rozdziale 376. Kiedy wydawało się, że Nie Li miał wkrótce przegrać, sprawy stały się naprawdę intensywne.

Po przemianie Nie Li w 5-fate, wszyscy byli oszołomieni. Wszyscy przyjaciele Nie Li i Hierarcha Skycloud byli na widowni. Gdy tylko próbowali interweniować, Li Xinyun zatrzymał ich na miejscu.

Gdy tylko promień światła pojawił się z góry, Nie Li został zwycięzcą. Wreszcie Venerable Flameless zaniemówił. Po tym nie było więcej meczów, ponieważ boisko zostało całkowicie zniszczone.

Kolejny panel pokazał Nie Li we własnym mieszkaniu. Odniósł wrażenie, że ktoś obserwuje go z ulicy. Martwił się jednak, że to zrobi. W ostatnim panelu Nie Li w końcu miał pewność, że otworzył drzwi.

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 377 Spoilery

Czcigodny Flameless próbował pokonać Nie Li swoim 9 Przeznaczeniem, ale nie powiodło się. Transformacja Nie Li w 5-fate zaszokowała wszystkich. Jednak młody spirytysta demonów wciąż miał w zanadrzu kilka sztuczek.

Nie Li prawdopodobnie ukryje te manewry, chyba że jest to absolutnie konieczne. Zawsze starał się ukryć swoje prawdziwe moce przed innymi. Hierarcha Skycloud, członek Sekty Boskich Piór, ma przed sobą świetlaną przyszłość dla głównego bohatera.

Jednak matka Long Yuyin jest wyraźnie za drzwiami mieszkania Nie Li. Nie ma wątpliwości, że kobieta jest tu po to, by zapewnić powodzenie przyszłej córce.

Ze względu na jego imponujące umiejętności walki, ma nadzieję, że Nie Li i Long Yuyin połączą siły. Ma nadzieję, że jej dzieci mają ten sam talent. Tak więc rozdział 377 Opowieści o demonach i bogach będzie dobrym miejscem, aby to wszystko zobaczyć.

Opowieści o demonach i bogach rozdział 377 – data premiery

Tales Of Demons And Gods Rozdział 377 Data premiery ustalona na niedzielę, 26 kwietnia 2022 w wymienionych sklepach. Surowe skany Rozdziału 377 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Przeczytaj Opowieści o demonach i bogach rozdział 377

Fani mogą przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Rozdział 377 online w tym tygodniu, kiedy zostanie ona opublikowana na oficjalnej stronie internetowej Tales Of Demons And Gods. Na stronie Webnovel możesz przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Chapter 377. Surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach mangi i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

O opowieściach o demonach i bogach

Dusza Nie Li, niegdyś jednego z najsilniejszych duchów demonów na świecie i bestii zaliczanej do sześciu bóstw, została przeniesiona do czasów, gdy miał 13 lat po śmierci w walce z Imperatorem Mędrca. Pomimo posiadania najsłabszego talentu w swojej kategorii, a mianowicie Red Soul Realm, trenował szybciej niż ktokolwiek dzięki ogromnej wiedzy, którą zgromadził w swoim poprzednim wcieleniu.

Miasto, które próbował ocalić, wraz z kochankiem, przyjaciółmi i rodziną, którzy zginęli w ataku bestii oraz świętą rodziną, która porzuciła swój obowiązek i zdradziła miasto w poprzednim życiu, padła ofiarą jego wysiłków. . miasto ataku bestii.

Nie Li

Nie Li budzi się jako trzynastoletni chłopiec po śmierci z rąk Cesarza Mędrca. Aby uniemożliwić Świętej Rodzinie zdradę Glory City i stanie za atakiem, który nie tylko zniszczył jego dom, ale także zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę, jest zdeterminowany, aby dać im drugą szansę na uratowanie ich.

Nei Li należy do arystokratycznej rodziny na krawędzi upadku, rodziny Niebiańskich Znaków. Ze względu na jego pochodzenie kulturowe i społeczne inni postrzegają go jako fatalny start pod względem talentu. Nie oznacza to, że zapomniał wszystko o swoim poprzednim życiu na Boskim Kontynencie. Stosując tę ​​metodę, zamierzasz osiągnąć wielkość w tym życiu.

Ponadto rekrutuje sojuszników z poprzedniego życia, którzy bronili Miasta Chwały. Twoim głównym celem jest pomóc swoim bliskim stać się silniejszymi, aby mieli większe szanse na przeżycie. Oprócz Du Ze i Lu Piao do jego najbliższych przyjaciół i zwolenników należą Zhang Ming, Zhu Xiangjun i Wei Nan, a także jego dawna miłość Ye Ziyun i Xiao Ning'er.

Powiązane posty

Go up