One Punch Man, rozdział 165, data premiery, spoilery, czytanie

27/05/2022 09:12

One Punch Man, rozdział 165, data premiery, spoilery, czytanie

Saitama kontynuuje wychwytywanie nieustannej wiosny ataku Garou, pozostawiając temu ostatniemu bez innego wyboru, jak tylko kontynuować transformację swojego ciała. Następnie umieszcza wszystko w swoim następnym ataku, w którym atakuje z siłą zmieniającą kształt planety. Jednak to również nie ma wpływu na Saitamę. Aby przestać walczyć, Garou prosi Saitamę, aby go zabił, ale Saitama odmawia i prosi o rozmowę z nim.

One Punch Man Rozdział 165 Najważniejsze informacje

Śmiało wraz ze swoimi przyjaciółmi zdaje sobie sprawę, że atmosfera Ziemi jest zniekształcona, a jej pole magnetyczne i przyciąganie grawitacyjne są zniekształcone. Wraz z eksplozją Wybuchu, ukazującą w ich oczach wizję Ziemi, zobaczyli, że Ziemia jest pełna. Pokazano wygląd jego trzech przyjaciół; kobieta, która wydaje się być wiedźmą, obcą jak Boros i zwierzęciem płci męskiej jak głowa lwa. Razem z samym Blastem, wszyscy pospieszyli w inne miejsce, aby powstrzymać „Boga” przed przekazaniem znaku wielkości. Saitama nie boi się ataku Garou i odpowiada, łącząc ze sobą normalne ciosy, które niszczą oba ramiona Garou, pozostawiając Łowcy Bohaterów tylko z dwoma ramionami.

W tym przypadku Garou przypomina sobie słowa mędrca Centipede i stwierdza, że ​​„obrzydliwa pięść”, o której mówił potwór, to Saitama, a nie sam Garou. Saitama rzuca silny cios w Garou, który wpada na kilka gór i ostatecznie wpada do dużego jeziora. Kiedy trochę wstaje, Garou w końcu odmawia uderzenia Saitamy i uderza go, ale znajduje pięść trzymaną przez bohatera. Potem chce, aby Caped Baldy zakończył jego życie. Niemniej jednak ; Saitama po prostu odpowiada, że ​​jest gotów wysłuchać opowieści Garou i bohaterów i zabiera go do pobliskiego domu. Tam oboje będą rozmawiać w okolicy.

One Punch Man Rozdział 165 – data premiery

One Punch Man Chapter 165 ukaże się w sobotę 28 maja 2022 roku.

Spoilery dla One Punch Man rozdział 165

Bitwa, w której Murata nie stoczy ostatecznej walki między dwoma bohaterami. Jeśli już, brzmi to jak zwiastun tego, co może się wydarzyć dalej. Ponadto nie można zaprzeczyć, że ostatnie nawrócenie Garou w tym rozdziale nie było ostatnią fazą jego mocy. Istnieją silne spekulacje, że Blast jest tym, który sprowadził Borosa z powrotem. Ostatni panel rozdziału przedstawia Saitamę i Garou siedzących przy stole, jedzących kolację. Księżyc obserwuje ich przez okno.

Gdzie czytać rozdział 165 One Punch Man?

One Punch Man rozdział 165 data premiery, spoilery, odliczanie i czytanie online.

Zalecamy nie czytać mangi na fałszywych stronach internetowych. Możesz przeczytać mangę w mediach Viz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up