One Punch Man Rozdział 147 Data wydania: Ujawniono

3 lata ago

Data wydania One Punch Man Chapter 147 to coś, o czym każdy fan mangi chciał wiedzieć, a teraz wiedzą. Mangaka Yusuke Murata zaktualizował swojego Twittera najnowszymi wiadomościami o kolejnym rozdziale i fani są z tego zadowoleni. Wygląda na to, że rozdział 147 mangi One Punch Man będzie zawierał kilka interesujących rzeczy opartych na spoilerach z komiksów internetowych. Oto więcej informacji na temat daty wydania One Punch Man Chapter 147, spoilerów i teorii.

Data premiery rozdziału 147 One Punch Man ujawniona przez Yusuke Murata

Data premiery One Punch Man Chapter 147 została ustalona na poniedziałek, 14 czerwca, zgodnie z tweetem Yusuke Muraty. Mangaka napisał coś po japońsku, a tłumaczenie brzmi następująco.

"Przepraszam, że musiałeś czekać. To jest wersja One Punch Man w stylu Jean, ale zostanie zaktualizowana w poniedziałek po rozpoczęciu tygodnia. Poczekaj chwilę.”

Data premiery One Punch Man Chapter 147 została wcześniej ogłoszona na 15 czerwca, zakładając, że seria manga ma dwutygodniowy harmonogram i dlatego jest prawie blisko faktycznej daty.

One Punch Man rozdział 147 spoilery i teorie

Spoilery i teorie dotyczące One Punch Man Chapter 147 wskazują, że walka Bang vs Garou będzie kolejnym odcinkiem mangi, ale nie zakończy się natychmiast. Będzie kilka rund walki, w których Garou będzie ewoluował, dopóki nie pokona Srebrnego Kła, znanego również jako Bang. Rozdział 147 One Punch Man może zakończyć się przybyciem Saitamy, który uratuje sytuację iz łatwością pokona Garou.

Powiązane posty

Go up