One Punch Man rozdział 148 – data premiery

19/06/2021 10:24

One Punch Man Chapter 148 ujawni istotną historię, a fani chętnie ją usłyszą. Poprzedni rozdział ukazał się 15 czerwca.

Rozdział 147 pokazał niesamowite bitwy między bohaterami a potworami. Oczekuje się, że bitwa będzie kontynuowana w One Punch Man Chapter 148. Saitama nie jest obecny, aby pomóc bohaterom klasy S. Jednak wydaje się, że w następnym rozdziale Saitama i Blast mogą z łatwością pokonać wszystkie potwory, o których mowa.

Przecieki i spoilery dotyczące One Punch Man Chapter 148 ukażą się na kilka dni przed premierą mangi. Ponieważ oś czasu mangi jest bardzo losowa, nie można przewidzieć, kiedy wycieki i spoilery zostaną wydane.

Możliwe, że panel ujawni pierwsze spoilery One Punch Man Chapter 148, ale sugerujemy poczekać na oficjalną premierę nadchodzącej angielskiej wersji rozdziału.

One Punch Man rozdział 148 – data premiery

Według niektórych doniesień premiera One Punch Man Chapter 148 zaplanowana jest na 29 czerwca 2021 roku. Zazwyczaj harmonogram premier One Punch Man ukazuje się 15 dni po premierze ostatniego rozdziału.

Saitama i Blast wydają się pokonać wszystkie potwory.

One-Punch Man to japońska seria superbohaterów stworzona przez artystę ONE. Opowiada historię Saitamy, superbohatera, który może pokonać każdego przeciwnika za jednym zamachem, ale który po tym, jak znudził się brakiem wyzwań z powodu swojej przytłaczającej siły, szuka przeciwnika godnego tego imienia.

Fani mogą przeczytać rozdział 148 One Punch Man i inne rozdziały w oficjalnych mediach VIZ, MangaPlus oraz stronach i platformach Shonen Jump. Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami japońskich wydań mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up