One Punch Man Rozdział 150 spoilery, data premiery: King dołącza do walki

12/07/2021 10:00

Poprzedni rozdział mangi One Punch Man właśnie został wydany i wszyscy są już podekscytowani widząc rozdział 150 One Punch Man. Napięcie w rozdziale 149 jest bez wątpienia powodem, dla którego fani One Punch Man nie mogą się doczekać następnego odcinka. mangi. W tym artykule przedstawimy wszystkie znane nam szczegóły dotyczące nadchodzącego rozdziału 150 One Punch Man. Ale wcześniej zrobimy krótkie przypomnienie poprzedniego rozdziału.

Wcześniej manga zawierała kontynuację walki z potworami wysłanymi przez Stowarzyszenie Potworów. Rozdział 149 przedstawia przybycie bezdomnego cesarza i jego atak na Führera Brzydkiego. Superalloy Darkshine była zdruzgotana po tym, jak jej blask powoli zanikał. Jednocześnie był zszokowany, gdy zobaczył blask Złotej Spermy. Superalloy Darkshine został natychmiast zaatakowany przez Golden Sperm. Manga następnie wraca do Führera Brzydkiego, który jest ścigany przez Czarną Spermę. Później pojawia się również Metal Bat i zabija wszystkie czarne plemniki, które podążają za Fuhrerem Ugly. Kiedy manga dotarła do ostatniego rozdziału, fani mangi zobaczyli, jak Genos stara się uciec, przeciągając Tatsumaki. Czarne Plemniki otaczają dwójkę bohaterów, gdy przybywa King.

Rozdział 150 Prognozy

W napięciu z poprzedniego rozdziału pojawia się King na polu bitwy. Jak wszyscy wiemy, King nie posiada umiejętności walki wręcz. Jednak jego zastraszanie i szczęście są na najwyższym poziomie.

Nie sądzę, żeby King zmierzył się z Czarną Spermą, ale raczej, że inny silny bohater przyjdzie mu z pomocą. Saitama nie pojawił się od jakiegoś czasu. Znając ich związek, istnieje niewielka szansa, że ​​zobaczymy powrót Saitamy w akcji. Zobaczmy, jak się sprawy potoczą w następnym odcinku mangi One Punch Man.

Rozdział 150 Data wydania

Manga One Punch Man zwykle ukazuje się dwa rozdziały miesięcznie. W przeciwieństwie do innych mang, które mają precyzyjny i spójny harmonogram wydań, One Punch Man to zupełnie inna historia.

Teraz, gdy nowy rozdział został już wydany w tym miesiącu, prawdopodobnie kolejny rozdział mangi One Punch Man ukaże się w trzecim tygodniu lipca 2021 roku. Na razie zespół mangowy nie ogłosił oficjalnej premiery. data do rozdziału 150. Zaktualizujemy ten post, gdy tylko dowiemy się o nim więcej.

Rozdział 150 Spoilery i surowe skany

Spoilery i surowe skany mangi One Punch Man zwykle wyciekają na dwa do trzech dni przed wydaniem angielskich skryptów. Obecnie nie ma jeszcze spoilerów do One Punch Man Chapter 150.

W oczekiwaniu na premierę rozdziału podzielcie się z nami swoją opinią i przewidywaniami na temat One Punch Man Chapter 150, zostawiając komentarz poniżej.

O One Punch Man

Saitama spędził większość swojego życia jako zwykły człowiek, aż pewnego dnia postanowił zostać bohaterem dla zabawy i bardzo się starał, aby stać się niezwykle silnym. Życie znów stało się monotonne, gdy stał się tak potężny, że mógł pokonać swoich przeciwników jednym uderzeniem. Jednak po spotkaniu cyborga Genosa (który podziwia Saitamę i jego ogromną moc) i podjęciu decyzji o wspólnym wstąpieniu do Stowarzyszenia Bohaterów, życie zaczyna przybierać interesujący obrót.

One Punch Man to japońska manga napisana przez ONE i zilustrowana przez Yusuke Murata. Manga została wydana seryjnie przez Shueisha w 2012 roku. Obecnie manga One Punch Man wyprodukowała już 23 tomy. Pierwsza animowana adaptacja telewizyjna serialu wyemitowana w 2015 roku, w sumie 24 odcinki i 12 OVA.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up