One Punch Man Rozdział 144 Spoilery

13/04/2021 11:01

144 Rozdział One Punch Man wkrótce ukaże się i wszyscy fani mangi nie mogą się doczekać. Saitama był nieobecny w ostatnich rozdziałach i pojawił się tylko w kilku panelach, kiedy Blast pomógł Caped Baldy i Flashy Flash wydostać się z gruzów.

Dlatego wszyscy mają nadzieję, że Saitama pojawi się w 144 rozdziale One Punch Man i będzie walczył z jednym z Kierowników lub zrobi coś niesamowitego. Poza tym jest wiele innych rzeczy, które mogą się wydarzyć w historii mangi i wszystko zależy od Yusuke Murata. Oto najnowsze aktualizacje dotyczące spoilerów, teorii, prognoz, daty premiery i sposobów czytania serii mangi One Punch Man Chapter 144 w Internecie.

One Punch Man Rozdział 144 Spoilery

Spoilery do rozdziału 144 One Punch Man zostaną wydane, gdy pliki surowe lub skany do mangi zostaną udostępnione online. Fani wkrótce przetłumaczą dialog, a spoilery dla One Punch Man 144 będą dostępne dla fanów. Możemy jednak spróbować przewidzieć, co będzie dalej w historii mangi, dopóki nie pojawią się te spoilery lub przecieki.

Minęło prawie 6-7 rozdziałów, odkąd ostatni raz widziano Saitamę i nadszedł czas, aby główny bohater powrócił. Fani generalnie oczekują, że Saitama będzie w centrum uwagi, co trwa tylko przez bardzo krótki czas i właśnie dlatego jest najbardziej zapadający w pamięć. One Punch Man Chapter 144 może z łatwością ujawnić najnowsze aktualizacje dotyczące Saitamy, a nawet Blasta, ponieważ również był niedostępny przez długi czas.

Data wydania One Punch Man Chapter 144 i czytanie mangi online

Data premiery 144 rozdziału One Punch Man jest obecnie ogłaszana na 15 kwietnia, ale nic nie jest na to ustalone. Rozdział mangi zostanie wydany, gdy tylko Yusuke Murata skończy z nim i możemy mieć tylko nadzieję, że zostanie on wkrótce opublikowany.

Fani będą mogli przeczytać One Punch Man Chapter 144 za darmo w Internecie, gdy manga pojawi się na następujących oficjalnych platformach.

Viz Media
Shonen Jump

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up