One Piece Rozdział 1052 Data wydania: Czy Kozuki Oden dołączy do Słomkowych Kapeluszy?

07/06/2022 09:36

One Piece Rozdział 1052 Data wydania: Czy Kozuki Oden dołączy do Słomkowych Kapeluszy?

Po klęsce Kaido, wieści o zwycięstwie Luffy'ego i końcu Długiego Panowania rozeszły się po całym Kraju Wano. Będzie kontynuowany w rozdziale 1052 One Piece i będzie zawierał również nowe wydarzenia. Ostatnie dwa rozdziały One Piece obejmują ostatni etap historii Wano z zapowiedziami zwycięstwa i przyszłości Wano. To jednak nie koniec dobrych zapowiedzi.

Samozwańcza Kozuki Oden oświadczyła, że ​​dołączy do Słomkowych Kapeluszy podczas ich podróży w One Piece. To coś, czego fani One Piece oczekiwali, odkąd Yamato zaczął pomagać Słomkowym Kapeluszom w pokonaniu własnego ojca.

Czy jest tu jedenasty członek Słomkowych Kapeluszy? Czy to inspiracja legendarnego samuraja, który widział, jak „One Piece” Kozuki Oden dołączył do Słomkowych Kapeluszów? Cóż, to jest coś, co zobaczymy w One Piece, rozdział 1052. Ale kiedy rozdział zostanie wydany? Czy rozdział 1052 One Piece jest zawieszony?

Niezależnie od tego, czy nie wiemy, czy Kozuki Oden dołączy do Słomkowych Kapeluszy, czy nie, znamy datę premiery nowego rozdziału. W tym poście porozmawiamy o możliwości wydarzeń w nadchodzącym rozdziale One Piece, a także o dacie premiery. Więc bez zbędnych ceregieli poszukajmy One Piece.

Rozdział 1051 Podsumowanie

Ogłoszenie zwycięstwa było kontynuowane w One Piece Chapter 1051. Rozdział rozwinął podekscytowanie objawieniem 28-letniego Kozuki Momonosuke. Akaza dziewięciu wraz z Hiyori i Momonsuke przybyli do Stolicy Kwiatów, aby ogłosić dobrą nowinę o końcu tyranii Orochi i Kaido. Tymczasem Yamato zabrał nieprzytomnego Luffy'ego do Piratów Słomkowego Kapelusza.

Franky myślał, że Yamato jest wrogiem, kiedy ogłosił, że jest synem Kaido. Jednak Yamato powiedział, że nie jest wrogiem, ale sojusznikiem. Od dłuższego czasu śledzi w gazetach podróż Piratów Słomkowego Kapelusza. A teraz dołączy do nich w ich podróży, aby znaleźć One Piece. Na końcu rozdziału Momo deklaruje, że od teraz Krajem Wano będzie rządził on i dziewiątka Akaza.

One Piece Rozdział 1052: Oczekiwania

Po dwóch rozdziałach chyba czas zakończyć zapowiedzi i rozpocząć bankiet. Imprezowa noc w Wano Land jeszcze się nie skończyła, ponieważ po wszystkich bitwach uważamy, że impreza jest w porządku. Jednak tym razem celebracja nie będzie miała na celu wolności jednej nocy, ale życia. Świętowanie dotyczy nowego świtu Wano i nowego Shoguna Wano. Odtąd Wano Country będzie się rozwijać, a niewolnictwo skończy się.

Czekamy, aby zobaczyć to wszystko w nowym rozdziale One Piece. Najlepszym momentem będzie również, gdy Luffy zaakceptuje samozwańczego Kozuki Odena aka Yamato jako jedenastego i ostatniego członka Piratów Słomkowego Kapelusza. Jestem całkowicie przekonany, że Yamato dołączy do Słomkowych Kapeluszów, ponieważ, jak powiedział wcześniej Luffy, będzie miał jedenastu członków w swojej załodze. A w całym Wano, Yamato wielokrotnie pomagał Słomkowym Kapeluszom, w pewnym momencie nawet walcząc sam przeciwko swojemu ojcu Kaido.

Ogłoszenie, że dołączył do załogi, zszokowało niektórych piratów, takich jak Nami i Ussop, ale niektórzy są już na pokładzie i czekają na potwierdzenie od kapitana. Mogę założyć się o całą moją wiedzę o One Piece, że Luffy powie tak bez wahania. Cóż, to są wydarzenia, które możemy zobaczyć w One Piece, rozdział 1052 i dobrą rzeczą jest to, że następny rozdział nie jest przerwany.

One Piece Rozdział 1052 – data premiery

One Piece powróci w przyszłym tygodniu z rozdziałem 1052 w niedzielę 12 czerwca 2022 r. Jednak spoilery i surowe skany nowego rozdziału zostaną opublikowane 2-3 dni przed wydaniem rozdziału. Wróć na naszą stronę w piątek, a będziemy mieli nowy artykuł o surowych skanach nowego rozdziału One Piece.

Przeczytaj rozdział 1052 One Piece

One Piece Rozdział 1052 będzie dostępny do przeczytania na stronie internetowej Viz Media, gdy tylko zostanie wydany za darmo. Oprócz tego możesz przeczytać także trzy ostatnie i trzy pierwsze rozdziały za darmo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up