One Piece Kapitel 1014 Spoiler: Kozuki Momonosuke, um Luffy vor dem Sturz ins Meer zu retten?

24/05/2021 20:41

One Piece Rozdział 1014 zostanie wydany po tygodniowej przerwie pod koniec maja. Dowiedz się, czy Kozuki Momonosuke uratuje Luffy'ego przed wpadnięciem do morza w następnym rozdziale ...

Seria anime One Piece ma przerwę na tydzień do premiery następnego odcinka, Rozdział 1014. Ostatni rozdział pozostawił widzów w intrygującym napięciu, który wyemitowano 17 maja 2021 roku. Na końcu rozdziału 1013 pokazano Monkey D. Luffy, nieprzytomny, spadający z Onigashimy i Kaido, samotny i nieruchomy, wskazując, że Luffy pozwolił swojej nowej mocy uderzyć do głowy. Jednak gdy Luffy upada, Kaido żałuje, że nie był w stanie całkowicie wykończyć pirata, ale jego sojusznicy nadal mu ufają i wierzą w niego.

O dacie wydania 1014 rozdziału One Piece

One Piece będzie miało tygodniową przerwę, a nowy Rozdział 1014 ma mieć premierę pod koniec maja. Według Anime Manga News oficjalną datę premiery rozdziału 1014 ustalono na niedzielę 30 maja 2021 r. Media ujawniły, że surowe skany One Piece zostaną opublikowane 2-3 dni przed oficjalną datą premiery i że spodziewane są spoilery. około wtorku. Rozdział będzie dostępny do darmowej i legalnej lektury online ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i platformy MangaPlus.

Rzut oka na spoilery do One Piece Rozdział 1014

One Piece może mieć tygodniową przerwę, ale to nie powstrzymuje fanów i mediów przed formułowaniem swoich przewidywań. Według Inquisitr, nowy rozdział pokaże bitwę pomiędzy Kid Pirate Captain, Eustass „Captain” Kid i Pirate Captain i Big Mom's Emperor, Charlotte Linlin. Kapitan Kid, który był widziany w poprzednim rozdziale ratującym Nami, Usoppa i Tamę, przygwoździł Big Mom do ziemi z pomocą Punka Gibsona. Ponieważ to nie wystarczyło, aby obalić Cesarza Morza, to tylko ją rozwścieczyło, a Kid prawdopodobnie ma moc w walce z Big Mom.

One Piece Rozdział 1013 pozostawił wielu widzów załamanych, widząc Monkey D. Luffy'ego spadającego z Onigashimy, jednak w następnym rozdziale może być ktoś, kto go uratuje. Według Blocktoro, Kozuki Momonosuke może być obecny w rozdziale dotyczącym ratowania Luffy'ego przed wpadnięciem do morza. Dzięki jego zdolności słyszenia "głosów", Kozuki zrozumie, że Luffy może mieć kłopoty. Wyczuwa, że ​​na dachu rezydencji Kaido na wyspie słychać tylko jeden głos i zdaje sobie sprawę, że Luffy jest w niebezpieczeństwie. Chociaż Kozuki całą wojnę spędził na ucieczce przed wrogami, tym razem uważa, że ​​czas działać. Możliwe jest również, że Yamato zdoła dotrzeć na dach i wdać się w bójkę ze swoim ojcem Kaido.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up