One Piece Rozdział 1044 Data wydania

05/03/2022 07:54

One Piece Rozdział 1044 Data wydania

Data wydania rozdziału 1044 One Piece to niedziela 18 marca 2022. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery mangi zostaną wydane we wtorek, ale lepiej poczekać na oficjalną edycję. .

Gdzie czytać mangę One Piece rozdział 1044 online?

Wszystkim fanom zalecamy czytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ zapewnia to bezpieczeństwo ich urządzeniom i pomaga twórcom. One Piece Rozdział 1044 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Więcej informacji o One Piece

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Od lipca 1997 r. pojawiał się w odcinkach w Weekly Shnen Jump Shueishy i został zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła kręci się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, eksplorują „Wielką Linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Streszczenie

Bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który opuszcza Błękitne Morze Wschodu, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się Królem Piratów. Piraci Słomkowego Kapelusza Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wypływają, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują Thousand Sunny, gdy Going Merry jest nie do naprawienia. Załoga korsarza żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up