One Piece Rozdział 1041 Data wydania, podgląd i inne szczegóły

15/02/2022 12:38

One Piece Rozdział 1041 Data wydania, podgląd i inne szczegóły

One Piece w końcu zbliża się do końca historii Wano. Gdy Cesarz Big Mom został pokonany w niedawno wydanym rozdziale, jedyną walką, jaka pozostała, jest Luffy Vs Kaido. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącego rozdziału, rozdziału 1041 One Piece.

około jednego kawałka

One Piece to japońska manga, która istnieje od prawie dwóch dekad, od pierwszego wydania 22 lipca 1997 roku. Jest napisana i zilustrowana przez Eiichiro Oda i obraca się wokół głównego bohatera Monkey D. Luffy'ego i członków załogi. Piraci Słomianej Czapki.

One Piece Rozdział 1041 – data premiery

Niestety, produkcja One Piece Chapter 1040 zostanie wstrzymana w przyszłym tygodniu. Kolejny rozdział ukaże się 20 lutego 2022 r. w następujących strefach czasowych:

Japonia – 1:00
Indie – 21:30
USA/Kanada – 10:00
WIELKA BRYTANIA – 16:00
CES (Europa) – 17:00
prawo i dziecko

Podsumowanie rozdziału 1040 w jednym kawałku

To właśnie wydarzyło się w poprzednim rozdziale, One Piece Chapter 1040

Duża mama ma kłopoty z powodu ataku „Przeklętego punka” Dzieciaka. W ostatniej próbie używa swojego diabelskiego owocu, aby zebrać dusze otaczających ją ludzi. Jednak Law tworzy lukę, która ucisza głos Wielkiej Mamy.
Nie mogąc usłyszeć błagań Imperatora, podwładni Dużej Mamy obserwują, jak Kid wrzuca ją do dziury. Eustache Kid i Trafalgar Law zostali ogłoszeni zwycięzcami bitwy.

Gdy Big Mom upada, przeklina Rogera za rozpoczęcie Wielkiej Ery Piratów, w której piraci, tacy jak Law i Kid, walczyli z cesarzami. Zastanawia się też, czy moneta jest prawdziwa i jaki ma związek z Wano.
W końcowej scenie Momonosuke znajduje Yamato w piwnicy. Ostrzega ją przed Zuneshą, która jest tuż obok Wano. Wyjaśnia również, że Zunesha była partnerem JoyBoya.

Spoilery do One Piece, rozdział 1041

Surowe skany One Piece Rozdział 1041 nie są jeszcze dostępne. Czekając na udostępnienie surowych skanów, zastanówmy się, czego można się spodziewać w następnym rozdziale:

Teraz, gdy Big Mom została pokonana, można skupić się na walce z innym Imperatorem. Luffy i Kaido walczą na dachu od dłuższego czasu. Kolejny rozdział mógłby wreszcie zakończyć jego historię.

Kaido jest szczególnie interesującą postacią w serii One Piece i nadal niewiele wiemy o jego przeszłości. Z pewnością możemy mieć nadzieję, że w następnym rozdziale rzuci się nieco światła na ten obszar.

Momonosuke wspomniał również na ostatnim forum, że Zunesha była partnerem JoyBoya, co wywołało dalszą dyskusję w społeczności na temat tego, co mogło się wydarzyć w Erze Pustki.

Oda bez wątpienia zrzuci więcej bomb w kolejnych rozdziałach, w których dowiemy się więcej o związkach Void Age i JoyBoya z różnymi postaciami. Gdy łuk zbliża się do końca, najprawdopodobniej dowiemy się więcej o pozostałych 100 latach.

Gdzie czytać jeden kawałek, rozdział 1041

Możesz przeczytać najnowszy rozdział One Piece na Viz Media i MangaPlus.

Powiązane posty

Go up