Rozdział 1016: Yamato dołączy do Słomianych Kapeluszy! Data wydania

12/06/2021 03:01

Rozdział 1016 One Piece nosi tytuł „To jest Otama”. Następny rozdział OP będzie bardzo intensywny, ponieważ fani w końcu zobaczą, jak Yamato zmierzy się ze swoim ojcem. Nie tylko to, ale jej rozmowa z nim sugeruje również, że wkrótce dołączy do Piratów Słomkowego Kapelusza po zabiciu go.

Upadek Luffy'ego wpływa na całe pole bitwy i sojusz zaczyna tracić zaufanie. Jednak Piraci Serc już uratowali Luffy'ego w poprzednim rozdziale, a on prawdopodobnie dołączy do bitwy, gdy tylko się obudzi. Yamato wie również, że nie może pokonać swojego ojca, więc kupuje tylko czas, aby Luffy mógł wyzdrowieć. Teraz ciekawie będzie zobaczyć, czy Yamato będzie w stanie utrzymać pole bitwy przeciwko Kaido, czy nie.

JEDNOCZĘŚCIOWY ROZDZIAŁ 1016: USTAWIENIA SZCZEGÓŁÓW

Następny rozdział rozpocznie się od dołączenia Hietetsu i Toko do Festiwalu Ognia w Flower Capitol. Scena zmienia się szybko dla CPO, który analizuje bitwę. Są dość zaskoczeni, że kelnerzy i żeglarze zmienili strony i teraz walka staje się jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Zaraz po tym dowiadują się, że Momonosuke upadł. W ten sposób wszyscy zdają sobie sprawę, że Kaido ma teraz przewagę w tej bitwie.

W One Piece, rozdział 1016, Tama, Usopp i Nami docierają do środka sceny. Nagle Ulti pokonuje Usoppa i zabiera ze sobą Tamę. Ponadto Nami szybko atakuje Ulti i odkrywa, że ​​pojedynczy dobry cios może ją powalić. Jednak niebezpieczne jest atakowanie, gdy Tama jest z nią. Usopp używa jednego ze swoich ataków, aby oddzielić Tamę od niej, po czym Nami wykańcza go ciężkim ciosem. W ten sposób Bao Huang ogłasza porażkę Page One i Ulti, nawet nie zdając sobie sprawy, że tryb zapowiedzi jest włączony.

Rozdział 1016: Jeden kawałek

W ostatnich chwilach One Piece Chapter 1016 Yamato rozmawia ze swoim ojcem. Wyjawi mu, że kupuje tylko czas, aby Luffy wrócił i go uderzył. W ostatnich chwilach dwaj mężczyźni atakują. Ich szok jest tak intensywny, że z tego powodu pojawia się czarny grzmot.

ONE PIECE ROZDZIAŁ 1016: data premiery

Po przeczytaniu kolejnego rozdziału czytelnicy będą musieli trochę poczekać, ponieważ seria manga zajmie tygodniową przerwę. One Piece Chapter 1016 zostanie wydany w niedzielę 13 czerwca 2021 roku. Fani będą mogli przeczytać ten nowy rozdział za darmo na stronie internetowej Viz Media.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up