Data premiery One Piece Episode 999, gdzie go obejrzeć

08/11/2021 12:25

Data premiery One Piece Episode 999, gdzie go obejrzeć

Wzrost Kaido zaczyna się w odcinku One Piece 999, kiedy Kaido dochodzi do siebie po potężnym ciosie. Dziewiątka Akazaya i Norki zmieniły się po zobaczeniu pełni księżyca i zaczynają karać ludzi Kaido. Zaczęło się niedawno po tym, jak Kaido przyjął swoją smoczą postać i wyleciał z zamku Onigashima. Trzej muszkieterowie zaatakowali Jacka i numer „Fuga”. One Piece ujawnia walkę Kaido z Dziewiątką Akazaya. W najnowszym odcinku One Piece Cat Viper i Dogstorm chcą, aby ich wróg Jack zapłacił za to, co zrobił ich krajowi.

Odcinek zaczyna się od Kaido w jego smoczej formie, gotowego do walki z Norkami. Norki przybrały formę Sulongów, by zmierzyć się z Jackiem i Numerami. Tytuł odcinka to „Zdrada Zeusa?! Nami został. W zamku Onigashima Luffy, Yamato, Big Mom i inni podnoszą wzrok i uświadamiają sobie, że rozpoczęła się prawdziwa bitwa. Królowa i Król patrzą na Momonosuke i uświadamiają sobie, że Jack wszedł po schodach. Shinobu jest na szczycie tej dwójki i jest gotowa do ocalenia Momonosuke. Duża mama dzwoni do Słomkowego Kapelusza i mówi jej, żeby była gotowa.

Samuraj zaczyna ścinać ludzi Kaido, a Luffy używa Gum-Gum Gatlinga, by pokonać setki ludzi Kaido. Królowa odbiera telefon i zastanawia się, czy to straszne wieści, i zostaje poinformowana, że ​​punkty E i B są atakowane. Dowiaduje się również, że więźniowie Udon pojawiają się w dużej liczbie. Queen słyszy, jak jej ludzie krzyczą po ścięciu, a wszystkie obszary są atakowane. Shinobu ślizga się cicho, by zbliżyć się do Momonosuke. Zdaje sobie sprawę, że rozmowa rozproszyła Queen i wszystko ułoży się na jej korzyść.

Poprzednio w odcinku One Piece 998

Momonosuke jest zaskoczony widząc stojącą za nim Shinobu, ale Królowa beszta jego ludzi i prosi ich, by jeszcze się nie odzywali. Shinobu używa jutsu dojrzałego uwodzenia, aby spróbować przeciąć łańcuchy wokół Momonosuke. Yamato kontra Ulti kontynuuje, a Ulti używa swojej broni, ale Yamato blokuje ją swoją bronią. Ulti mówi Yamato, aby się nie powstrzymywał, a Yamato wierzy, że jest Kozuki Oden i że musi. Yamato wysyła Ulti w powietrze, podczas gdy Luffy nadal używa Gatlinga do miażdżenia wrogów. Luffy ląduje na ziemi po podniesieniu kilku ludzi Kaido i uświadamia sobie, że Shinobu ratuje Momo.

Reine pokłóciła się ze swoimi ludźmi i powiedziała im, że ich zabije. Shinobu w ciszy pracuje nad swoim jutsu. Robin, Jinbei i Nami zauważają to i żałują, że Shinobi nie został zauważony. Hyogoro używa Hakiego do pokonania wrogów przed nią. Nad Zamkiem Onigashima rozpoczyna się Jack vs. Sulong, gdy próbuje spalić je za pomocą płomieni. Sulong podskoczył i wylądował potężnym wybuchem światła. Skały powyżej wpadają do zamku Onigashima. Królowa prosi innych mężczyzn, aby wspinali się po schodach na koncerty, będąc zdominowanym.

King wyczuwa coś, odwraca się i uświadamia sobie, że Shinobu próbuje uratować Momonosuke. Podnosi go i rzuca na pole bitwy. Ale łańcuchy wokół Momonosuke pękają. King chce zabić Momonosuke, ale Sanji przybywa w kostiumie bojowym Germy i blokuje atak Kinga, a Momonosuke nazywa go Sangoro. Sanji rzuca Momonosuke w stronę Shinobu i konfrontuje się z Kingiem. King ściga Momomonosuke, a Sanji podąża za nim. Sanji i King wymieniają potężne ciosy, ale Sanji trafia spadającą gwiazdą: Soba Kopnij, który King blokuje gołymi rękami. King wysyła Sanjiego w powietrze.

Odcinek 999 One Piece – data premiery

Odcinek 999 One Piece zostanie wydany 14 listopada 2021 roku. King i Sanji toczą zaciekłą bitwę, która polega na ściganiu się nawzajem. Sanji traci okulary i uświadamia sobie, że musi powstrzymać atak kilofem Kinga. Po ogromnej eksplozji martwią się o Sanjiego i Luffy'ego, który mówi Yamato, by zaopiekował się Momo i Shinobu. Duża Mama wymachuje mieczem okrakiem na Słońce i mówi Luffy'emu, że nie pozwoli mu odejść. Goni Nami i Franka, a Brook jest w drodze. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom odcinka 999 One Piece.

Oglądaj odcinek 999 One Piece online

Odcinek 999 One Piece można oglądać online na Netflix i Crunchyroll w niedziele o 9:30 czasu JST. W innych krajach, takich jak Wielka Brytania, możesz obejrzeć odcinek 999 One Piece na Funimation i Animelab. W każdą niedzielę możesz uzyskać dostęp do dubbingowanych odcinków online na Apple Tv, Bilibili Tv i Funimation. Do zobaczenia na premierze odcinka One Piece 998.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up