One Piece Episode 1017 Data i godzina premiery, spoilery, podsumowanie, obsada

13/05/2022 05:22

One Piece Episode 1017 Data i godzina premiery, spoilery, podsumowanie, obsada

One Piece Episode 1017 ukaże się 15 maja 2022 roku. Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji o dacie premiery One Piece Episode 1017, spoilerach, podglądzie, gdzie mogę obejrzeć One Piece Episode 1017 i co dalej.

Walka Luffy'ego z Kaidou już się rozpoczęła, aw tym przypadku nie chodzi tylko o sposób życia Nakamy, ale także o koniec świata dla Wano i jego ludzi. Ta wojna ukształtuje przyszłość Wano, a obaj władcy sami w sobie są dobrą rzeczą. Nikt nie wie, jak będzie wyglądała wojna.

Poprzednio w odcinku One Piece 1016

One Piece Episode 1016 podzielony jest na dwie części. Pierwszy odcinek rozpoczyna się bitwą na dachu, w której najgorsze pokolenie mierzy się z dwoma potężnymi bestiami. Odcinek kontynuuje produkcję od ostatniego odcinka, w którym Luffy zaatakował Kaidou. Dziadek był również zaskoczony zdolnościami Luffy'ego. Nawet Kaidou myśli o krótkoterminowych postępach Luffy'ego. Kaidou próbował zagrać tę samą piosenkę "Thunder Bagua", która w przeszłości powodowała drżenie Luffy'ego, ale tym razem Luffy'emu udało się uniknąć ataku.

Babcia próbowała zaatakować Luffy'ego, ale ze względu na Zoro zdecydowała się zaatakować w dwóch równych częściach. Nawet Zoro wspiął się na Kaidou i mocno uderzył go w szyję. Niestety, nie wystarczy odciąć głowę Kaidou, ale Kaidou jest pod wrażeniem taktyki Zoro. Poza tym odcinek był również bardzo zabawny. Dyskusja między trzema kapitanami była zabawna, ale dowcipna, a sposób, w jaki Luffy zaatakował Gogo przed nimi był zabawny. Jeśli chodzi o drugą część odcinka, była ona oparta na bitwie pomiędzy Sanjim a Czarną Marią.

Sanji został uwięziony w zamku Czarnej Marii i próbuje uciec. Sanji naprawdę stara się kontrolować swoje emocje związane z pięknymi dziewczynami, a te sceny trochę mnie rozśmieszyły. W tym samym czasie Sanji nie może tak naprawdę próbować atakować kobiet, ponieważ jest to sprzeczne z ich spotkaniami, ale jakoś znalazł dobrą strategię walki ze swoimi podwładnymi Marią.

Data i godzina wydania odcinka One Piece 1017

One Piece Episode 1017 zostanie wyemitowany 15 maja 2022 roku.

Spoilery do odcinka One Piece 1017

Widzieliśmy Luffy'ego w stanie Bounce Man i innych członków najgorszego pokolenia atakujących Kaidou za jednym zamachem swoimi masowymi atakami. Wszyscy są zdeterminowani, by wykończyć Kaidou za jednym zamachem. Wielka bitwa między trzema upartymi kapitanami i Yonkos będzie trwać nadal.

Gdzie obejrzeć rozdział 1017 One Piece?

Jest to słynna seria anime / manga, fani mogą ją łatwo oglądać na dowolnej platformie internetowej, w tym Crunchyroll i Funimation.

Nie możesz się doczekać, aby przeczytać nowy rozdział One Piece, ale nie wiesz, gdzie go przeczytać? Nie martw się, ponieważ możesz czytać mangę One Piece online na VIZ Media, platformach manga, a także możesz wspierać twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up