One Piece Episode 1017 Data premiery: Decydująca bitwa o Wano trwa

10/05/2022 05:53

One Piece Episode 1017 Data premiery: Decydująca bitwa o Wano trwa.

Jak wszyscy wiemy, walka Luffy'ego z Kaidou już się rozpoczęła i tym razem stawką jest nie tylko przetrwanie Nakamas, ale także los Kraju Wano i jego mieszkańców. Ta bitwa ukształtuje przyszłość Wano, a dwaj cesarze już teraz mają wiele do zrobienia. Nikt nie wie, w którą stronę potoczy się ta walka, ale jedno wiemy na pewno, że niedługo będziemy świadkami jednej z największych walk w historii anime, ponieważ One Piece Episode 1017 ma zostać wydany.

One Piece Episode 1016 był poświęcony bitwie pomiędzy najgorszym pokoleniem a Yonko, a także innym scenom walki załogi. W odcinku było mnóstwo przerażających momentów, a każda klatka wystarczyła, aby doprowadzić każdego fana One Piece do szaleństwa. W tym artykule omówimy szczegółowo odcinek 1017 One Piece. Koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Podsumowanie odcinka 1016 One Piece

Odcinek 1016 One Piece został podzielony na dwie części. Pierwsza część rozpoczyna się bitwą na dachu, gdzie najgorsze pokolenie mierzy się z dwoma potężnymi yonkosami. Odcinek kontynuował narastanie z poprzedniego odcinka, kiedy Luffy zadał potężny cios Kaidou. Nawet Big Mama była zszokowana, widząc zdolności Luffy'ego. Nawet Kaidou myśli o imponujących postępach Luffy'ego w tak krótkim czasie.

Kaidou próbował zadać ten sam cios, „Thunder Bagua”, który sprawił, że Luffy zadrżał jakiś czas temu, ale tym razem Luffy zdołał uniknąć tego ataku. Duża Mama próbowała zaatakować Luffy'ego, ale dzięki Zoro podzieliła atak na dwie równe części. Zoro nawet zaatakował Kaidou i zadał mu duży cios w szyję. Niestety, to nie wystarczyło do ścięcia Kaidou, ale ten był pod wrażeniem technik Zoro. Poza tym odcinek był również bardzo zabawny. Dyskusja pomiędzy trzema kapitanami była dość głupia, ale przezabawna, a sposób, w jaki Luffy dał im warunki dotyczące ataku Wielkiej Mamy, był dość zabawny.

Jeśli mówimy o drugiej części odcinka, była ona oparta na walce Sanjiego z Czarną Marią. Sanji został uwięziony przez zaklęcie Czarnej Marii i trochę stara się uciec. Sanji naprawdę stara się kontrolować swoje uczucia do pięknych dziewczyn i te sceny mnie osobiście rozśmieszały. W tym samym czasie Sanji nie może tak naprawdę atakować kobiet, ponieważ jest to sprzeczne z jego własnymi konwencjami, ale znalazł fajną technikę, by przeciwdziałać sługom Marii. Czy uda mu się uciec ze sceny, czy będzie musiał walczyć z tą gigantyczną kobietą i odnieść zwycięstwo? Dowiemy się w kolejnych odcinkach.

Obejrzyj odcinek 1017 One Piece: Szczegóły transmisji

Wszystkie odcinki One Piece są dostępne do streamowania na Crunchyroll. Możesz nawet oglądać wszystkie nadchodzące odcinki w simulcast, ponieważ Crunchyroll obsługuje simulcasting. Możesz także cieszyć się One Piece, kupując jego oficjalnie licencjonowane płyty Blu-Ray w oficjalnych sklepach. W Otakukart polecamy tylko legalne źródła, ponieważ wspierają one finansowo twórców. Poza tym w niektórych regionach możesz korzystać z One Piece w serwisie Netflix.

One Piece Episode 1017 Data premiery i zapowiedź

Premiera One Piece Episode 1017 jest zaplanowana na 15 maja 2022 o 18:00 na całym świecie. W zapowiedzi odcinka One Piece 1017 zatytułowanego „Zapora potężnych technik! Fierce Attacks of the Worst Generation”, widzieliśmy Luffy'ego w stanie Bounce Man i innych członków najgorszego pokolenia biegających Kaido jednym uderzeniem z najsilniejszymi atakami. Wszyscy są gotowi wykończyć Kaïdou za jednym zamachem. Czy dzięki temu będą w stanie pokonać Kaïdou? Ta wielka bitwa między trzema upartymi kapitanami i Yonkos będzie kontynuowana w następnym odcinku, więc pamiętaj, aby oglądać serial co tydzień.

Powiązane posty

Go up