One Piece rozdział 1021 spoiler recenzji data wydania wyjaśniona w finale CrunchyRoll!

26/07/2021 17:38

One Piece Rozdział 1021 Spoiler Recenzja Przeciek Wyjaśnienie daty wydania na zakończenie CrunchyRoll!

Najpopularniejsza i niesamowita seria manga ma rozpocząć nowy rozdział, aby zapewnić widzom rozrywkę i zabawę, która jest w pełni spełniona w serii manga. Niesamowita i fantastyczna japońska manga One Piece Chapter 1021 zostanie wkrótce opublikowana w tygodniku Weekly Shonen Jump. W serii historia toczy się dalej, ponieważ wpis Luffy'ego zostanie opublikowany, gdy wstał z poprzedniego rozdziału udając kurczaka. Tymczasem Franky stoczył walkę jeden na jednego z Sasakim i podczas walki między dwoma Franky opowiada o umiejętnościach Radical Beam i używa ich do zniszczenia Sasaki. Sasaki jest zdeterminowany, aby być wyjątkowo silnym i nadążać za super postępami Franka. Odkryj jego nowe moce i odkryj ruch duetu zwany Heliceratops, aby uniknąć ciosów Franky'ego. Sasaki kontra Franky nie jest wielkim hitem, ponieważ wszyscy wygrywają.

One Piece Rozdział 1021 Spoiler

W ostatnim odcinku serialu widzowie widzieli, jak Yamato niszczy Diabelski Owoc, zakładając, że ma normalny owoc, aby spełnić swoje życzenie. Po otrzymaniu zmutowanej informacji, Kaido i Yamoto zadają wielkie ciosy. Walka Robin vs Black Maria ma się rozpocząć, a gra rozpoczyna się od ujawnienia faktu po zmutowanej formie Yamato. Yamato ma standardowy Inu-Inu, a nie mój zwany "Oguchi no Makami". Brook i Robin zauważyli wizje osobowości, których pragnęli. Robin zauważył koniec potwora i białowłosą kobietę.

Potem dama nie mogła zobaczyć swojego profilu, a Brook obserwował pirata swoich marynarzy i dziwne postacie z dziwnymi strażnikami, ale nie pamiętał ich profili. Brook nie może walczyć z tymi ludźmi, a Robin służy, odkładając na bok wizję i bijąc tych, których kocha. Po pobiciu Robin pokonuje popleczników Czarnej Marii. Czarna Maria używa obrony zwanej Wanyudo i wchłonęła Owoc Diabła Uśmiechu. Wanyudo Black Marii to specjalny diabelski owoc zwany SMILE Fruit, który jest oparty na klasie psów w całym kraju Wano. Brook i Robin łączą siły, by walczyć z Czarną Marią.

One Piece rozdział 1021 data premiery

Datę premiery One Piece Chapter 1021 ustalono na 8 sierpnia 2020 r. i nosi ona tytuł Robin Vs. Black Maria. W tym rozdziale widzowie zobaczą, jak Yamato ujawnia swoje prawdziwe zdolności Diabelskiego Owocu podczas walki z Kaido. Ten ostatni zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd, pozwalając Yamato na posiadanie Diabelskiego Owocu, pozwalając mu go zaatakować. Z drugiej strony w Onigashima sprawy stają się trudne w walce między Kaido i Yamato. Podczas ich walki Yamato wynurza się i obdarza swoją zmutowaną postacią, która zszokowała Kaido. Celem Yamato jest wspieranie Kaido do czasu powrotu przywódcy Słomianych Kapeluszy. Bądź z nami na bieżąco.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up