One Piece Rozdział 1052 Surowe skany, historia, podsumowania

08/06/2022 05:03

One Piece Rozdział 1052 Surowe skany, historia, podsumowania

One Piece Rozdział 1052 zapowiada ważny rozwój dla Green Bulla. Od kilku lat fani czekali na dzień, w którym będą mogli zobaczyć to w akcji. Na razie jest jedynym admirałem, który nie został jeszcze w pełni ujawniony. Jego prezentacje zawsze były wyczekiwane z niecierpliwością. W One Piece, rozdział 1052, Green Bull ma do odegrania ważną rolę. Według przecieków jego przybycie do Wano Country jest nieuchronne. Czytelnicy oczywiście nie mają pojęcia, co zrobi, gdy nadejdzie. Fani mangi czekają na niespodziankę w ciągu najbliższych kilku tygodni.

To pierwsza rzecz, jaką zauważysz w Green Bull. Twierdzi, że przez trzy lata nie jadł. Chociaż nie zostało to potwierdzone, jest bardzo prawdopodobne, że zjadł diabelski owoc. Gdyby nie jadł, już by umarł z głodu. Mimo to został podniesiony do stopnia admirała, udowadniając, że jest jednym z najzdolniejszych marines w organizacji. Podczas One Piece Chapter 1052, Green Bull pojawia się w krainie Wano, demonstrując swój duży rozmiar.

Fujitora i Green Bull są bliskimi przyjaciółmi. Admirał Sakazuki nakazał usunięcie Fujitory z Mary Geoise podczas Łuku Levely'ego.
Tymczasem Green Bull nie posłuchał tych rozkazów i nawiązał przyjazną rozmowę z Fujitorą. Opowiada o systemie Warlord i nowym projekcie Vegapunk. Dlatego połączył siły z Fujitorą, aby po raz drugi rzucić wyzwanie Sakazukiemu.

Od początku odgrywał ważną rolę. Zaraz po skoku czasu One Piece, Green Bull zaciągnął się do Korpusu Piechoty Morskiej. On i Fujitora objęli ostatnie wolne stanowiska admirała. Kiedy Kuzan opuścił organizację, Sakazuki został awansowany na admirała floty. Do tej pory Green Bull był widziany tylko w Levely i tylko w formie sylwetki do 1052 rozdziału One Piece. On i Fujitora odbyli miłą pogawędkę o zniesieniu systemu watażków.

Kilka dni później walczyli z Sabo i rewolucyjnymi dowódcami. Wyniki są nieznane, ale wydaje się, że admirałowie mają się dobrze. Siedem dni po pokonaniu sił Kaido, zgodnie z rozdziałem 1052 One Piece, Green Bull został wysłany do Wano Country.

One Piece Rozdział 1052: Fabryka plotek

Bez wątpienia wyobraźnia czytelników oszaleje. Marines napotkają silny opór w Kraju Wano. Te spekulacje, które mogą, ale nie muszą być prawdziwe po rozdziale 1052 One Piece, zostaną również omówione w kolejnych sekcjach tego artykułu. Na pierwszy rzut oka impas może wydawać się mało prawdopodobny. W krainie Wano jest wielu przerażających wojowników, więc jeśli Green Bull zniszczył ich wszystkich, oznaczałoby to, że jest silniejszy niż Kaido i Big Mom razem. Gdyby tak było, system Yonko zostałby zniszczony dawno temu.
Pamiętaj też, że tydzień odpoczynku powinien wystarczyć, aby Luffy i jego towarzysze w pełni wyzdrowieli. Spójrz na konkurencję: Green Bull to potwór, ale czeka go poważna konkurencja.

Kaido został pokonany z Gear Fifth przez Monkey D. Luffy’ego.

Piraci King of Beasts pokonali Kaido z Roronoa, pozostawiając go bliznami na całe życie. Vinsmoke Zwycięstwo Sanjiego nad piratami znanymi jako Królowa Bestii. Były Lord Jinbe to potężny człowiek-ryba, być może nawet potężniejszy niż Jack. Yamato: Podobny do dominacji Sanjiego i Zoro nad Kaido przez jakiś czas. Są też Norki i Czerwone Pochwy, reszta Słomkowych Kapeluszy. Znaczna część Kraju Wano została ufortyfikowana w rozdziale 1052 One Piece.

Pobliska Special Science Group (SSG) może również pomóc Green Bullowi. Marines nie ryzykowaliby życia wjeżdżając do kraju bez odpowiedniego przygotowania. Stan Luffy'ego i Zoro również nie jest znany. Po rozdziale 1052 One Piece istnieje trzecia opcja. Możliwe, że Green Bull zajmie miejsce Fujitory w Dressrosie. Luffy może liczyć na niego jako na sojusznika. Gdyby chciał dać Słomkowym Kapeluszom szansę na ucieczkę, mógłby po prostu powstrzymać Kaido.

Pogłoski w Worst Gen sugerują, że Green Bull może nosić kwiat na plecach podczas walki. W One Piece 1052 znajdują się ślady mocy roślinnej związanej z Diabelskimi Owocami. Niektórzy uważają, że jeśli jest tak „dobry” jak Fujitora, mógłby przywrócić pustkowia Krainy Wano. Oczywiście nie ma jeszcze oficjalnego słowa na ten temat. Tak czy inaczej, rozdział 1052 One Piece z pewnością wywoła wiele dyskusji. Zielony Byk z Kraju Wano jest zupełnie obcy.

Powiązane posty

Go up