Odcinek 30 gry Digimon Ghost – data premiery

06/06/2022 05:01

Odcinek 30 gry Digimon Ghost – data premiery

Digimon Ghost Game to japoński serial telewizyjny anime. Jest to dziewiąta seria anime z serii Digimon. Serial zadebiutuje na Fuji TV 3 października 2021 roku. Producent Yōsuke Kinoshita zauważył, że nadchodzący film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział również, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach tak, jak dotychczas gotowe. inna atrakcja w porównaniu z Taichi/Tai i jego przyjaciółmi z oryginalnego anime Digimon Adventure TV. Został wprowadzony w Japonii 21 lutego 2020 r., a następnie w zeszłym roku i w tym roku pojawił się na całym świecie.

Odcinek 30 gry Digimon Ghost – data premiery

Data wydania Digimon Ghost Game Episode 30 Data premiery to 19 czerwca 2022 r. Możesz również sprawdzić harmonogram dat wydania Digimon Ghost Game Episode 30, dodać naszą witrynę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli jesteś zainteresowany. Data premiery uległa zmianie.

Digimon Ghost Game Odcinek 30 Czas premiery

Odcinek 30 gry Digimon Ghost zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery gry Digimon Ghost

Data premiery gry Digimon Ghost to 3 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Japońska wersja oryginalna z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W sieciach społecznościowych krążą historie o dziwnych wydarzeniach o wątpliwej ważności, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których nie może zobaczyć normalna osoba, Digimon. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro był zamieszany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „Człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludziom, i „Człowiek mumia”, który podróżuje każdej nocy, by porywać ludzi… Duchy hologramu są w pobliżu i celują w nas. Stamtąd jest to historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. Wraz z Gammamonem i jego przyjaciółmi Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Przyczepa

Powiązane posty

Go up