Odcinek 27 gry Digimon Ghost – data premiery

04/04/2022 10:13

Odcinek 27 gry Digimon Ghost – data premiery

Digimon Ghost Game to japoński serial telewizyjny anime. Jest to dziewiąta seria anime z serii Digimon. Serial zadebiutuje na Fuji TV 3 października 2021 roku. Producent Yōsuke Kinoshita zauważył, że nadchodzący film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział również, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach tak, jak dotychczas gotowe. inna atrakcja w porównaniu z Taichi/Tai i jego przyjaciółmi z oryginalnego anime Digimon Adventure TV. Został wprowadzony w Japonii 21 lutego 2020 r., a następnie w zeszłym roku i w tym roku pojawił się na całym świecie.

Odcinek 27 gry Digimon Ghost – data premiery

Data premiery odcinka gry Digimon Ghost 27 to niedziela, 17 kwietnia 2022 r. Możesz również wyświetlić harmonogram dat wydania odcinka gry Digimon Ghost Game, dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Odcinek 27 gry Digimon Ghost – data premiery

Odcinek 27 gry Digimon Ghost zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery gry Digimon Ghost

Data premiery gry Digimon Ghost to 3 października 2021 roku.

płcie

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Japońska wersja oryginalna z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W sieciach społecznościowych krążą historie o dziwnych wydarzeniach o wątpliwej ważności, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których nie widzi normalna osoba, Digimon. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro był zamieszany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „Człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludziom i „Człowiek mumia”, który co noc przemieszcza się, by porywać ludzi… Duchy hologramu są w pobliżu i celują w nas. Stamtąd jest to historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. Wraz z Gammamonem i jego przyjaciółmi Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up