Digimon Ghost Game, odcinek 9 – data premiery

25/11/2021 11:56

Digimon Ghost Game, odcinek 9 – data premiery

Digimon Ghost Game to animowany serial telewizyjny z Japonii. To dziewiąty serial animowany z serii Digimon. Serial zadebiutuje w Fuji TV 3 października 2021 r. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 9. odcinka gry Digimon Ghost, spoilerach, gdzie można go obejrzeć online i nie tylko. Producent Yōsuke Kinoshita zwrócił uwagę, że kolejny film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział również, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach, ponieważ mają oni inną atrakcję niż Taichi / Tai and Friends z anime Digimon Adventure TV oryginał. Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna opisuje „Ostatnią podróż Taia i Agumona”. Został wydany w Japonii 21 lutego 2020 roku, a następnie został wydany na całym świecie w zeszłym i tym roku.

Digimon Ghost Game, odcinek 9 – data premiery

Data premiery Digimon Ghost Game Episode 9 to niedziela, 5 grudnia 2021. Możesz również sprawdzić harmonogram wydań Digimon Ghost Game Episode 9, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery została zmieniona.

Digimon Ghost Game, odcinek 9 – data premiery

Odcinek 9 gry Digimon Ghost zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery gry Digimon Ghost

Data premiery gry Digimon Ghost to 3 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost Game?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W mediach społecznościowych krążą historie o dziwnych, wątpliwych wydarzeniach, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których normalna osoba, Digimon, nie może zobaczyć. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro został uwikłany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludziom, oraz „człowiek mumia”, który co noc podróżuje, by porywać ludzi… Duchy hologramu są blisko i celują w nas. Stamtąd jest historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. Wraz z Gammamonem i jego przyjaciółmi Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up