Odcinek 15 gry Digimon Ghost – data premiery

10/01/2022 17:01

Odcinek 16 gry Digimon Ghost – data premiery

Digimon Ghost Game to animowany serial telewizyjny z Japonii. To dziewiąty serial animowany z serii Digimon. Serial zadebiutuje w Fuji TV 3 października 2021 roku. Producent Yōsuke Kinoshita zauważył, że kolejny film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział też, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach. ponieważ mają inną atrakcję niż Taichi / Tai i jego przyjaciele z oryginalnego telewizyjnego anime Digimon Adventure. Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna opisuje „Ostatnią podróż Taia i Agumona”. Został wydany w Japonii 21 lutego 2020 r., a następnie w zeszłym roku i w tym roku pojawił się na całym świecie.

Digimon Ghost Episode 15 – data premiery

Data premiery 15 odcinka gry Digimon Ghost Game to niedziela, 16 stycznia 2021 r. Możesz również wyświetlić harmonogram dat wydania odcinka Digimon Ghost Game. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Gra Digimon Ghost, odcinek 15, czas premiery

Odcinek 15 gry Digimon Ghost Game zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery gry Digimon Ghost

Data premiery gry Digimon Ghost to 3 października 2021 roku.

płcie

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost Game?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Oryginalna wersja w języku japońskim z angielskimi napisami. Radzimy fanom szukać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W mediach społecznościowych krążą historie o dziwnych wydarzeniach o wątpliwej ważności, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione mu przez ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których normalna osoba nie może zobaczyć, Digimon. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro został uwikłany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „Człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludzi, i „Człowiek mumia”, który co noc podróżuje, by porywać ludzi… Duchy hologramu są w pobliżu i wskazują na nas. Stamtąd to opowieść z drugiego końca świata, o której nikt nie wie. W towarzystwie Gammamona i jego przyjaciół Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up