Odcinek 13 gry Digimon Ghost – data premiery

25/12/2021 07:37

Odcinek 13 gry Digimon Ghost – data premiery

Digimon Ghost Game to animowany serial telewizyjny z Japonii. To dziewiąty serial animowany z serii Digimon. Serial zadebiutuje w Fuji TV 3 października 2021 r. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 13 odcinka gry Digimon Ghost, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko. Producent Yōsuke Kinoshita zauważył, że kolejny film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział również, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach, ponieważ mają inną atrakcję niż Taichi / Tai i przyjaciele z anime Digimon Adventure TV oryginał. Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna opisuje „Ostatnią podróż Taia i Agumona”. Został wydany w Japonii 21 lutego 2020 roku, a następnie został wydany na całym świecie w zeszłym i tym roku.

Odcinek 13 Digimon Ghost – data premiery

Data wydania 13 odcinka gry Digimon Ghost Game to niedziela 2 stycznia 2022 r. Możesz także obejrzeć harmonogram dat wydania odcinka gry Digimon Ghost Game. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Odcinek 13 gry Digimon Ghost – data premiery

Odcinek 13 gry Digimon Ghost Game zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery gry Digimon Ghost

Data premiery gry Digimon Ghost to 3 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Więcej informacji na temat Digimon Ghost Game

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W mediach społecznościowych krążyły historie o dziwnych, wątpliwych wydarzeniach, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których nie może zobaczyć normalna osoba, Digimon. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro został uwikłany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „mężczyzna z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludzi, i „mężczyzna”, który co noc podróżuje, by porywać ludzi… Duchy hologramu są w pobliżu i wskazują na nas. Stamtąd jest historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. W towarzystwie Gammamona i jego przyjaciół Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up