Digimon Ghost Game Episode 7 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

17/11/2021 09:01

Digimon Ghost Game to animowany serial telewizyjny z Japonii.  To dziewiąty serial animowany z serii Digimon.  Serial zadebiutuje w Fuji TV 3 października 2021 r. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 7 odcinka gry Digimon Ghost, spoilerach, gdzie można ją obejrzeć online i nie tylko.  Producent Yōsuke Kinoshita zwrócił uwagę, że następny film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział też, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach, ponieważ mają oni inną atrakcję niż Taichi / Tai and Friends z anime, serial telewizyjny Digimon Adventure.

Digimon Ghost Game to animowany serial telewizyjny z Japonii. To dziewiąty serial animowany z serii Digimon. Serial zadebiutuje w Fuji TV 3 października 2021 r. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 7 odcinka gry Digimon Ghost, spoilerach, gdzie można ją obejrzeć online i nie tylko. Producent Yōsuke Kinoshita zwrócił uwagę, że następny film skupi się na postaciach z Digimon Adventure 02. Powiedział też, że zespół postanowił napisać historię o Daisuke i jego przyjaciołach, ponieważ mają oni inną atrakcję niż Taichi / Tai and Friends z anime Digimon Adventure TV oryginał. Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna opisuje „Ostatnią podróż Taia i Agumona”. Został wydany w Japonii 21 lutego 2020 r., a następnie został wydany na całym świecie w zeszłym i tym roku.

Digimon Ghost Game Odcinek 7 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka 7 gry Digimon Ghost. Dodaj naszą witrynę do zakładek, aby później wrócić i przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Odcinek 7 gry Digimon Ghost – data premiery

Data wydania Digimon Ghost Game Episode 7 to niedziela, 21 listopada 2021. Możesz również obejrzeć Harmonogram dat wydania Digimon Ghost Game Episode 7, Dodaj naszą witrynę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery została zmieniona. . Odcinek 7 gry Digimon Ghost Game zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost Game?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o godzinie 01:00 czasu JST.

Szczegóły zespołu ds. gry Digimon Ghost

Wyreżyserowane przez Kimitoshi Chioka
Masato mitsuka
Ze scenariuszem Masashiego Sogo
Muzyka Kow Otani
Studio Toei Animacja
Oryginalna sieć FNS (Fuji TV, KTV, Tokai TV)
Oryginalna transmisja 3 października 2021 - zaplanowana

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W mediach społecznościowych krążyły historie o dziwnych wydarzeniach o wątpliwej słuszności, znanych jako „duchy holograficzne”.

Hiro Amanokawa, student pierwszego roku liceum, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca o nazwie „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których nie może zobaczyć normalna osoba, Digimon. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro został uwikłany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „Człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludzi, i „Człowiek mumia”, który co noc podróżuje, by porywać ludzi… Duchy hologramu są blisko i wskazują na nas. Stamtąd jest historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. Wraz z Gammamonem i jego przyjaciółmi Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Powiązane posty

Go up