Digimon Ghost Game Episode 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

30/10/2021 08:48

Digimon Ghost Game Episode 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

W grze Digimon Ghost Game trzeci odcinek, zatytułowany „Scribbles”, oznacza koniec serii. Digimon poskramiacz Ruri zadebiutowała swoim Digimonem, Angoramonem, w ostatnim odcinku. Ten odcinek spędza bardzo mało czasu z Hiro i Gammamonem i jest prawie w całości poświęcony Ruri. Angoramon przyznaje, że zakochał się w Ruri, ponieważ lubił grać na pianinie. Z Twoją pomocą Angoramon może pokonać Dracumona i nauczyć się nowych taktyk ataku. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie przygody przeżyją z Hiro i Gammamonem teraz, gdy zostali przyjaciółmi. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery Digimon Ghost Episode 4, spoilerach, gdzie można go obejrzeć online i nie tylko.

Podsumowanie odcinka 3 gry Digimon Ghost

Odcinek zaczyna się nowym przypadkiem paranormalnej aktywności w prawdziwym świecie. Niezwykłe rzeczy zdarzają się ludziom w częściach ich ciała, które są oznaczone cyfrowymi bazgrołami na ich obrazach. Widzimy, że ręce Ruri są pokryte tymi samymi szkarłatnymi bazgrołami. Gdy próbujesz usunąć zdjęcie, wciąż się pojawia. Ruri potrzebuje kilku godzin, aby uświadomić sobie, że jej dłonie mają dziwną teksturę i są teraz przezroczyste.

Jego palce zaczynają więdnąć, gdy jego stan się pogarsza. Pianino jest poza zasięgiem, ponieważ twoje palce stają się pikselowane, gdy próbujesz na nim grać. Otaczają ją fioletowe kręgi, wskazujące na złą istotę, która czerpie przyjemność z jej cierpienia. Źródłem tej energii wydają się być urządzenia cyfrowe.

Hiro pisze do niego, pytając, czy stało się z nim coś dziwnego. Ona odpowiada nie. Wierzy, że za wszystkim może stać Digimon. Zaproponuj, że mógłby jej pomóc. Po spotkaniu z nimi Hiro zauważa, że ​​w cieniu za Ruri czai się Digimon. Tymczasem Ruri nie mogła zobaczyć Digimona. Nazywa siebie Angoramonem i zapewnia Hiro, że nie jest odpowiedzialny za zbrodnie, które zostały popełnione przeciwko niemu. Dracumon to imię Digimona, który zaatakował.

Digimon Ghost Game Epizod 4 Spoilery i prognozy

Odcinek 4 gry Digimon Ghost Game będzie odcinkiem o tematyce Halloween. Wiele lampionów zostanie umieszczonych w całym mieście, aby uczcić to święto. Miasto jest opanowane przez dzieci ubrane w różne stroje. Wszędzie są rzeźbione dynie, a to oznacza, że ​​jest szansa, że ​​zobaczymy więcej Digimona.

Wprowadzimy nas do Pumpkinmon, nowego Digimona na Halloween. W przyczepie wydaje się być złośliwy, ponieważ widzimy, jak rzeźbi coś w dyni, owijając nią ciała ludzi. Ale może robi to z samotności albo dlatego, że uważa, że ​​ludzie nie są łaskawi dla dyń. W następnym odcinku dowiemy się więcej o prawdziwych motywacjach Pumpkinmona, gdy Hiro i jego nowi towarzysze wyruszają na nową przygodę.

Odcinek 4 gry Digimon Ghost – data premiery

Data premiery Digimon Ghost Game Episode 4 to niedziela 31 października 2021. Możesz również sprawdzić harmonogram dat premier Digimon Ghost Game Episode 4, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać artykuł. . Odcinek 4 gry Digimon Ghost zostanie wyemitowany o godzinie 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć grę Digimon Ghost Game?

Możesz oglądać grę Digimon Ghost Game online na Fuji TV; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Digimon Ghost Game” będzie składać się z 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w niedzielę o godzinie 01:00 JST.

Więcej informacji o grze Digimon Ghost

W niedalekiej przyszłości opracowano nowe technologie. W mediach społecznościowych krążą historie o dziwnych, wątpliwych wydarzeniach, znanych jako „duchy holograficzne”.

Uczeń pierwszej klasy liceum, Hiro Amanokawa, aktywuje dziwne urządzenie pozostawione przez jego ojca, zwane „Digivice”, które pozwala mu zobaczyć nieznane zwierzęta, których normalna osoba, Digimon, nie może zobaczyć. Od dnia, w którym poznał Gammamona, złośliwego Digimona podarowanego mu przez ojca, Hiro został uwikłany w wiele dziwnych wydarzeń. Jest „człowiek z zaszytymi ustami”, który zabiera czas ludziom, i „człowiek mumia”, który co noc podróżuje, by porywać ludzi… Duchy hologramu są blisko i celują w nas. Stamtąd jest to historia po drugiej stronie świata, której nikt nie zna. Wraz z Gammamonem i jego przyjaciółmi Hiro stawia stopę w fascynującym królestwie zamieszkałym przez Digimona.

Powiązane posty

Go up