Digimon Adventure odcinek 64: data premiery, spoilery i podsumowanie

31/08/2021 12:11

Digimon Adventure odcinek 64: data premiery, spoilery i podsumowanie

Przygody Taichi i Wyniesionych zaczynają się od 64. odcinka Digimon Adventure. Taichi i jego towarzysze Digimon prowadzą Wyniesionych w poszukiwaniu wskazówek przez osiem grzbietów. Ten odcinek ukaże się w weekend. Digimon Adventures ujawnia bitwę Wyniesionych, którzy podróżują po świecie ze swoimi Digimonami. W ostatnim odcinku Digimon Adventures, Taichi i Wzniesieni pomogli Shoukomonowi uświadomić sobie, że wojna się skończyła i opuścić miasto w spokoju. Wybrańcy wciąż szukają mocy, by odeprzeć Katastrofę. Trio przybywa do lasu, gdzie widzą zamek i postanawiają ruszyć dalej.

Tajemniczy latający Digimon widzi trio i wszystko nagrywa. Tytuł odcinka to „The Crest of Courage”. Taichi zastanawia się, dlaczego w środku lasu znajduje się zamek. Agumon komentuje, że jest za wysoki. Knighton strzeże wejścia, ale się nie porusza. Taichi mówi, a Knighton zaczyna się poruszać i otwiera drogę dla Wybranych. Wchodzą do budynku i Agumon mówi, że jest ciemno. Taichi patrzy na swoje Digivice i zauważa, że ​​strzała wciąż wskazuje na ten budynek.

Taichi pyta Knightona, czy nie ma nic przeciwko ich przybyciu. Knighton nie odpowiada i ruszają dalej. Do budynku wpada drobinka ciemnego pyłu i Knighton pada na kolana. Agumon zastanawia się, czy nikt tu nie mieszka. Simon zastanawia się, kto jest właścicielem czegoś tak dużego. Podążają za latającym Digimonem i wchodzą do oświetlonego pokoju. Głos zaczyna mówić o Wzniesionym. Taichi jest zaskoczony, widząc Sorę, Piyomona i Agumona, ale próbuje nazwać ich po imieniu.

Poprzednio w Digimon Adventure, odcinek 63

Taichi słyszy głos wzywający Wybrańca i zastanawia się, kto tam jest. Latający Digimon stał na czymś, a Taichi zastanawia się, co się dzieje. Taichi pyta latającego Digimona stojącego na lampie przypominającej anioła, czy jest właścicielką zamku. Tajemniczy anioł odpowiada, że ​​jest to pusty zamek bez pana. Dodaje, że wcześniej wszyscy wojownicy chroniący cyfrowy porządek świata gromadzili się tutaj i wychodzili i walczyli o powstrzymanie niekontrolowanej ciemności. Taichi uświadamia sobie, że Anioł mówi o Wojnie Starożytnych. Anioł ujawnia, że ​​była częścią tej wojny i zginęła podczas tej wojny.

Anioł dodaje, że jego przeznaczeniem jest monitorowanie i rejestrowanie życia wojowników oraz że przeniósł swoją duszę do prowizorycznego ciała, aby pozostać na tym świecie. Taichi mówi, że przybyli w to miejsce w poszukiwaniu wskazówki, jak powstrzymać Wielką Katastrofę i pyta Angela, czy coś wie. Anioł odpowiada, że ​​to „Wielka Moc” i gigantyczne ostrze błyskawicy przebija klatkę piersiową Taichiego. Aniołowie dodają, że Taichi musi się wykazać i pokazać im swoje prawdziwe oblicze. Tu leżą twoje odpowiedzi. Po tym, jak został dźgnięty, Taichi został teleportowany do ciemnego lasu i zaczął szukać wskazówek, wykrzykując imiona swoich przyjaciół.

Ale zobaczył gigantycznego zielonego potwora ścigającego czarnego kota, uderzającego go głowicą. Taichi zdołał ochronić kota i odepchnąć go od przycisku. Bestia szuka ich przez cały dzień, ale są ukryci w jaskini. Później widzi latającego Digimona i zaczyna za nim podążać. Taichi chroni Botamona i używa mocy Greymona do ochrony Nowego Świata. Botamon przemienia się w światło i odsyła Taichiego z powrotem do zamku. Anioł ujawnia, że ​​kluczem do aktywacji Wielkiej Mocy jest serce.

Digimon Adventure, odcinek 64 – data premiery

Digimon Adventure Episode 64 ukaże się w niedzielę 5 września 2021 roku o godzinie 12:55 czasu wschodniego. Odcinek ukaże się w niedzielę. Do ukończenia pozostały dwa odcinki Digimon Adventure. Oto zapowiedź 64. odcinka Digimon Adventure.

https://www.youtube.com/watch?v=IyB5hV-DDZU

Powiązane posty

Go up