Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 10 – data premiery i gdzie oglądać

07/06/2022 05:31

Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 10 – data premiery i gdzie oglądać

Nadszedł ostatni dzień szkolnej wycieczki i pod koniec odcinka żegnamy się z Kioto, wracając do jego codziennego życia. Poprzedni odcinek pomaga Komi osiągnąć cel, jakim jest zdobycie większej liczby przyjaciół. Zobaczymy więcej tego w Komi Season 2 Episode 10 Can't Communicate. Jednak zaczyna być jasne, że nikt w szkole Komi nie jest w żaden sposób normalny. Jedna z nowych osób, z którą Komi (Kato) się zaprzyjaźnia, została jednym z najlepszych graczy w shogi na świecie. Podziwia także ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, aby być na szczycie swojej gry. A ponieważ jest związana z shogi, jest zdyscyplinowana i planuje wszystko z wyprzedzeniem.

Drugą osobą, z którą Komi się zaprzyjaźniła, jest Sasaki. Jego postać jest przeciwieństwem Kato, ponieważ ma tendencję do płynięcia z prądem i robienia tego, czego wymaga chwila. Odcinek 10 sezonu 2 pokaże, jak trio będzie ze sobą współdziałać po podróży.

Komi Can’t Communicate sezon 2, odcinek 10 – data premiery

Komi Can't Communicate Sezon 2, odcinek 10 skupi się na Walentynkach, co oznacza, że ​​Tadano będzie w centrum uwagi. Ciekawe, czy dostanie czekoladę od Katai. W ostatnim odcinku odbyła się sesja czatu o miłości między dziewczynami, a Komi uświadomiła sobie swoje uczucia do Tadano. Więc nie tylko da Tadano czekoladę, ale także wyzna mu swoje uczucia. Ale z taką serią rzeczy wymkną się spod kontroli. Jak to się rozegra, można łatwo dostrzec na stronach mangi, ale gdzie w tym wszystkim jest zabawa?

Odcinek 10 sezonu 2 nosi tytuł „To tylko walentynki”. Nie wiemy, czy będzie to zwykła walentynka, czy nie. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę bohaterów, pytanie brzmi: kto da komu i jak?

Kiedy jest data premiery odcinka 10 sezonu 2, Komi Can’t Communicate?

Komi Can't Communicate Season 2 Episode 10 będzie dostępny w czwartek 8 czerwca 2022 roku. W Australii zostanie wydany 2 czerwca. Sezon 2 Odcinek 10 można zobaczyć w Tokio w Japonii.

Czas pacyficzny: 8:00 czasu pacyficznego (8 czerwca)
Czas centralny: 10:00 czasu polskiego (8 czerwca)
Czas wschodni: 11:00 EST (8 czerwca)
Czas brytyjski: 16:00 czasu BST (8 czerwca)
Czas indyjski: 20:30 IST (8 czerwca)
Czas Singapuru: 23:00 SGT (8 czerwca)
Czas australijski: południe AEST (9 czerwca)

Gdzie oglądać Komi can’t Communicate sezon 2 odcinek 10?

Komi Can't Communicate Sezon 2, odcinek 10 będzie dostępny wyłącznie w serwisie Netflix Japan. Podobnie jak inne ekskluzywne tytuły Netflix, odcinek 10 Komi Can't Communicate będzie dostępny tylko podczas trwania serialu. Dubbingowa wersja anime jest opóźniona, ku niedowierzaniu i frustracji wielu fanów. Netflix zapowiedział, że wkrótce go streamuje, ale dub był już opóźniony o trzy tygodnie. Nadal możesz znaleźć odcinki w serwisie Netflix Japan najpóźniej, jeśli chcesz obejrzeć sezon 1, który jest dostępny w większości regionów Netflix. Serial jest dostępny w telewizji w Tokio w Japonii.

O czym jest Komi nie może się komunikować?

Komi nie może się komunikować charakteryzuje Komi. Ma trudności z wypowiadaniem się innym. Jest uważana za elitę przede wszystkim i nie musi martwić się o pospólstwo, gdy wszyscy chcą jej uznania. Komi nie zgadza się. Jednak z powodu nieporozumienia, które trwa od tak dawna, nie może się zmusić, by to powiedzieć. Zmieniło się to w jego pierwszym liceum, kiedy poznał Tadano, który jest dobry w czytaniu nastrojów. Miał takie samo wrażenie o niej, ale uświadomił sobie prawdę po niezręcznym wydarzeniu i nieporozumieniu z nią. Komi wyraża chęć posiadania przyjaciół, stu przyjaciół; Tadano obiecuje jej pomóc i zostaje jej pierwszym przyjacielem.

Powiązane posty

Go up