Data premiery odcinka 9 Komi Can't Communicate, następny odcinek Komi Can't Communicate

20/11/2021 17:33

Data premiery odcinka 9 Komi Can't Communicate, następny odcinek Komi Can't Communicate

Tomohito Oda jest autorem i ilustratorem mangi Komi Can't Communicate. Od sierpnia 2021 roku, od maja 2016 roku, pojawia się w odcinkach w Weekly Shnen Sunday Shogakukan i jest kompilowany w dwudziestu dwóch tomach czołgów. Viz Media kontroluje prawa do serialu w języku angielskim w Ameryce Północnej. Do 2021 r. wyemitowana zostanie telewizyjna adaptacja na żywo, podobnie jak adaptacja serialu animowanego OLM. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 9. odcinka Komi Can't Communicate, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Komi Can’t Communicate – data premiery odcinka 9

Data emisji 9 odcinka Komi Can't Communicate to niedziela, 1 grudnia 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Komi Can't Communicate, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać. data premiery uległa zmianie.

Komi Can't Communicate – data premiery odcinka 9

Odcinek 9 Komi Can't Communicate zostanie wyemitowany o 17:00 czasu JST. Co tydzień w środy.

Komi nie może komunikować się o dacie premiery

Data premiery Komi Can't Communicate to 6 października 2021 roku.

Płci

Komedia, Romans, Szkoła, Kawałek życia

Gdzie mogę zobaczyć Komi nie może się komunikować?

W czwartek Netflix i Funimation wyemitują 9. odcinek Komi Can't Communicate. Możesz oglądać odcinek 9 Komi Can't Communicate online, jeśli nie jesteś w jednej z tych lokalizacji. Każdego tygodnia, w dniach i godzinach wymienionych powyżej, będzie emitowany odcinek anime. Zmień czas we wtorek na czas regionalny, jeśli chcesz obejrzeć nowy odcinek w środę.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Komi Cannot Communicate” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 6 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji o Komi nie może się komunikować

Przeciwnik Shouko, Rumiko Manbagi, miał nadzieję, że jako pierwszy schwyta Tadano, ale mu się nie udało. Choć godzi się zmierzyć się z rywalizacją, okazuje się być najlepszą przyjaciółką Tadano. Manbagi lubi się przebierać i straszyć innych, ale chłopcy jej unikają i kończy się uczuciem samotności. Zmieniła swoją postać, aby była bardziej akceptowalna społecznie po odkryciu, że jej poprzednie zachowanie powodowało, że ludzie jej unikali. Jego towarzysze, w tym Shouko, opisują go jako „gobelin”.

Jednak jej pasja do Tadano prawie zagroziła jej związkowi z Shouko. Dopiero później podjął decyzję o porzuceniu swojego uczucia do Shouko, ponieważ Tadano interesuje się tylko nią. Manbagi wyznaje Tadano swoją miłość do Shouko w Walentynki, ale Shouko odmawia jej przyjęcia. To pozwala Tadono zdać sobie sprawę, że jego uczucia do Shouko są wzajemne. W rezultacie Tadano został zmuszony do konfrontacji z Shouko o swoim zachowaniu. Nie jest tajemnicą, że Najimi Osana jest chłopcem, ponieważ przyjaźni się z Tadano od liceum. Była jednak zaskoczona, gdy Osano zaczął nosić sukienki i zapytał dlaczego. Jednak nikt w Itan High School nie potwierdził płci Osany. W końcu postanowili wykorzystać Osano, który nie uprawia seksu.

Według Osano są to zarówno chłopcy, jak i dziewczynki i nikt w niego nie wątpił. Jednak Tadano łączy z tym patologiczną nieuczciwość. Ta dwójka to „najlepsi” przyjaciele z dzieciństwa, ponieważ wszyscy w szkole znają ich odkąd byli dziećmi i ich rodziny były rozdzielone. Tymczasem Osano jest społecznie niezręczny i samotny, dopóki nie poznaje Shouko przez Tadano. Ale kiedy Shouko wywarło znaczący wpływ na życie Osano, Osano jest zszokowany zmianami w swoim przyjacielu. Po groźbie, że zabije Shoukę, Ren Yamai porywa ją, nazywając ją „bogini” „fajnych dziewczyn”.

Powiązane posty

Go up