Komi Can't Communicate Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery: Co wydarzy się w Cat Cafe?

13/04/2022 18:06

Komi Can't Communicate Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery: Co wydarzy się w Cat Cafe?

Komi Can't Communicate Sezon 2 Odcinek 2 będzie wkrótce wyemitowany. Niedawno zakończył się pierwszy sezon serialu i nie trzeba było długo czekać na rozpoczęcie sezonu 2. Serial miał swoją premierę niedawno i widzieliśmy, jak stał się jednym z najbardziej lubianych romantycznych anime 2022 roku. naszych kolegów z Komi uczestniczy w festiwalu. Aby zdobyć więcej klientów, Najimi postanowił zastosować złą taktykę. Jednak wszyscy ostatecznie poprosili o zwrot pieniędzy. Później Komi, Tadano i Najimi odwiedzili nawiedzony dom, a następnie dach szkoły. Ale tym razem klub medytacyjny zabrał Najimi. Dlatego Komi i Tadano zostają sami i postanawiają spędzić czas z Onemine i Otori.

Po festiwalu Komi i reszta jej koleżanek z klasy udała się do baru karaoke. Podczas śpiewania Komi otrzymuje wiele komplementów i jest bardzo szczęśliwa, mimo że jest bardzo zdenerwowana. Później nadchodzi kolej na śpiewanie Tadano. Jednak wszyscy go ignorują, dopóki Komi go nie rozweseli. Odniósł sukces i dostał motywację, aby to zrobić. Pod koniec pierwszego sezonu widzieliśmy Komi bardzo szczęśliwego, gdy wszyscy po festiwalu wrócili do domu. Byłem bardzo szczęśliwy, że miałem przyjaciół i cenię ich. Data emisji odcinka 2 sezonu 2 Komi-san wa, Komyusho Desu została ustalona. Zobaczmy, co stanie się dalej.

Komi Can't Communication Sezon 2 Odcinek 1 został wydany 7 kwietnia 2022 roku i został zatytułowany „Winter Is Coming”. Odcinek zaczyna się w szkole i pokazuje, jak Najimi delikatnie pociera dłonią szyję Komi. Komi został dotknięty tym i zrobił to samo z Tadano. Później opuścili klasę, gdzie Najimi wręczyła Komi notatnik. Poprosiła go, aby zapisał imiona przyjaciół, z którymi Komi do tej pory się spotkał. Komi bierze zeszyt iz wahaniem podaje go Tadano, aby najpierw mógł napisać swoje imię. Na początku nowego sezonu zobaczyliśmy też innego nieśmiałego i zamkniętego w sobie ucznia. Makoto Katai jest bardzo przerażającym nowicjuszem.

Komi Can’t Communicate Sezon 2 Odcinek 1 Podsumowanie

Okazało się, że to główny powód, dla którego ludzie unikali z nim rozmowy. Jednak Tadano stał się pierwszą osobą, która wykonała pierwszy ruch i odbył rozmowę z Katai. Później w odcinku Nakanaka zaprosił wszystkich do swojego domu. Kiedy przybywają do jej domu, Nakanaka i Yamai kłócą się o to, kto jest ważniejszy dla Komi. Yamai wygrywa z Nakanaką, a ich kłótnia nasila się, gdy wtrąca się Komi. Mówi im, że są dla niej równie ważni, przez co oboje są niezadowoleni. Tak więc Nakanaka wybiera spokojną ścieżkę i rzuca wszystkim wyzwanie w konkursie gier wideo, który wygrywa Najimi.

Komi Can’t Communicate sezon 2, odcinek 2 – data premiery

Pod koniec ostatniego odcinka widzieliśmy, jak Komi i jej przyjaciele zdają egzamin. Tam Komi upuściła ołówek, ale była zbyt przestraszona, aby poprosić nauczyciela o podniesienie go. Tadano zauważył to i pomógł jej, celowo upuszczając ołówek. Później Tadano zdał sobie sprawę, że nie ma szkicu, ale Komi odwzajemniła się, dając mu swój. Sprawy stały się niezręczne, kiedy obaj wpadli w zakłopotanie i nie mogli się skupić. Po powrocie do domu Tadano cenił sobie ten szkic. Nie pozwolił Hitomi użyć gumki, którą dała jej Komi.

Odcinek 2 sezonu 2 Komi Can't Communicate ukaże się 14 kwietnia 2022 r. i będzie nosił tytuł „Cat Cafe”. Spoilery na kolejny odcinek nie są jeszcze zbyt jasne. Ale możemy oczekiwać, że każdy znajdzie się w innej sytuacji skupionej na Komi. Ostatnio czuje się bardzo szczęśliwy, że ma wielu przyjaciół i wszyscy dobrze się bawią w kolejnym odcinku.

Oglądaj online Komi Can’t Communicate sezon 2, odcinek 2 – szczegóły transmisji

Komi Can't Communicate Sezon 2 Odcinek 2 emitowany jest o godzinie 12:00 (JST). Zestaw jest dostępny do streamowania w serwisie Netflix. Poza tym nie jest jeszcze dostępny w Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Go up