Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 10 – data premiery

02/06/2022 15:23

Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 10 – data premiery

Komi Can't Communicate Sezon 2, odcinek 10 będzie poświęcony Walentynkom! Czy to sprawiło, że chciałeś wiedzieć, co będzie dalej? Oczywiście, że tak ! W końcu Tadano-kun i Komi-san są coraz bliżej. Następny odcinek będzie kolejnym krokiem w kierunku ich związku. Dlaczego każdy odcinek musi być taki zdrowy? Każdy odcinek jest tak satysfakcjonujący, że zdaje się wypełniać pustkę w naszych sercach. Musieliśmy czytać i słuchać tak wielu bajek, odkąd byliśmy mali. Ale teraz, gdy patrzymy na tę niesamowitą historię, wszystkie te bajki wydają się niczym w porównaniu z tą. Nie możemy się doczekać, kiedy dowiemy się, jakie wydarzenia potoczą się w nadchodzącym odcinku 10 sezonu Komi Can't Communicate.

Ale hej! Czy wiesz, kiedy wyemitowany zostanie odcinek 10 Komi Can't Communicate sezonu 2? Jeśli tak, to służymy pomocą. Nie tylko podamy datę premiery 10. odcinka, ale także podamy szybkie podsumowanie poprzedniego odcinka, aby odświeżyć pamięć i powiedzieć, czego możesz się spodziewać w następnym odcinku. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 9 „To dopiero drugi dzień szkolnej wycieczki” – podsumowanie

Pamiętasz grupę Komi-san? Tak, drugiego dnia podróży Komi-san, Katou i Sasaki mają samodzielnie zwiedzać Kioto. Na początku było to niezręczne dla całej trójki, ale Katou przełamał lody, opowiadając o programie, który przygotował, aby zbadać Kioto. Aby wszystko było niezapomniane dla Komi-san, Katou pospieszył. Ale w pewnym momencie Katou i Sasaki mieli różnice zdań. Ale zanim zamieniło się to w kłótnię, Komi-san pokazała im, jak pamiętna była ta podróż, pokazując im zdjęcia, które zrobiła.

Następnie udali się do miasteczka filmowego, gdzie Komi-san przebrała się za Maiko. Wkrótce przekształciło się to w przedstawienie, gdy ninja otoczyli Komi-san. Sasaki myślała, że ​​Komi-san ma kłopoty, więc skorzystała z okazji, założyła maskę i przestraszyła ich, popisując się swoimi umiejętnościami jojo. Ale ta maska ​​była bezużyteczna, ponieważ Katou i Komi łatwo ją rozpoznali. Sasaki nie chciał, aby ktokolwiek wiedział, że ma pasję do jojo, ale Katou otwarcie mówił o swojej pasji do shogi i po chwili Sasaki objął swoją pasję do jojo na ich oczach. .

Gdy zgasły światła, nadszedł czas na plotki o swoich ulubionych. Sposób, w jaki Katou wymówił imię Katai, był bezcenny. Cóż, nie musieli pytać Komi-san. Już wiedzieli, kim był. Ale mimo to, kiedy Komi-san napisała H dla Hitohito Tadano, było to satysfakcjonujące. W drodze do domu, dżin Sasaki oszukał Katou, by usiadł obok Kataia, a Tadano, by usiadł obok Komi-san, gdy ta spała. Sasaki jest jak kupidyn.

Czego można się spodziewać w 10 odcinku 10 sezonu Komi Can’t Communicate?

Komi-san nie wiedziała, jak to jest być zakochanym. Ale po wyjaśnieniach Katou, Komi-san zdała sobie sprawę, że tak do kogoś czuje. Ktoś, kto zaczyna się na H. Następny odcinek będzie poświęcony Walentynkom. A zgodnie z prawami anime wiemy, że ludzie dają czekoladki swoim bliskim. Czego więc możemy się spodziewać? Widząc, jak sobie radzi Komi-san, czy będzie w stanie zaoferować czekoladki Tadano? Czy uda mu się zrobić ten krok w kierunku Tadano? Bóg jeden wie, że nie możemy się doczekać 10. odcinka 2. sezonu Komi Can't Communicate.

Komi Can’t Communicate sezon 2, odcinek 10 – data i godzina premiery

W Japonii odcinek 10 Komi Can't Communicate sezonu 2 zostanie wyemitowany w czwartek, 9 czerwca 2022 r. W Stanach Zjednoczonych i Indiach odcinek 10 Komi Can't Communicate zostanie wyemitowany w środę, 8 czerwca 2022 r. Teraz dowiedzmy się czas Kolejny 10. odcinek będzie dla nas dostępny. Japońscy fani mogą obejrzeć 10. odcinek o godzinie 00:00 JST. Fani z USA będą mieli dostęp do tego odcinka o 8:00 czasu PT/ 10:00 czasu CT/ 11:00 ET. A dla indyjskich fanów Komi Can't Communicate sezon 2, odcinek 10 będzie dostępny o 20:30 czasu IST.

Oglądaj Komi Can’t Communicate sezon 2, odcinek 10 online – szczegóły transmisji

Ostatnie odcinki drugiego sezonu Komi Can't Communicate zostaną wyemitowane najpierw w lokalnych japońskich sieciach telewizyjnych, takich jak TV Aichi, TV Tokyo, TV Osaka i BS TV Tokyo. Wkrótce te odcinki będą dostępne na różnych platformach internetowych. Możesz łatwo oglądać poprzednie odcinki i nowe odcinki Komi Can't Communicate sezon 2 w serwisie Netflix.

Powiązane posty

Go up