Komi nie może komunikować się z Odcinkiem 8: data premiery, spoilery i gdzie oglądać

21/11/2021 18:00

Komi nie może zakomunikować odcinka 8: data premiery, spoilery i gdzie oglądać?

Odcinek 8 Komi Can't Communicate ujawnia letnie wakacje po egzaminach, a Osana zaprasza wszystkich na imprezę przy basenie. Matka Komi przypomina jej, żeby odeszła, ponieważ może to opóźnić pozostałych. Komi ma na sobie sukienkę, którą wybrał dla niej Tadano. Matka przypomina jej o kostiumie kąpielowym, a Komi odmawia jego noszenia. W najnowszym odcinku Komi Can't Communicate Komi pojawia się trzydzieści minut przed innymi. Stoi jak posąg i zastanawia się, dlaczego nikt się nie pojawia, gdy minęło zaledwie pięć minut.

Komi zaczyna się denerwować, ale ma szczęście, gdy Osana pojawia się po dziesięciu minutach. Osana zdaje sobie sprawę, że ma na sobie sukienkę, którą wybrał dla niej Tadano i przepraszają za spóźnienie. Tadano gratuluje Komi, a Osana prosi ich, aby nie zostali w tyle. Komi jest gotowa do spotkań towarzyskich, ale boi się powiedzieć pierwsze słowo. Przybywa Agari i prosi, by na niego zaczekali, a Tadano myśli o trzech z nich. Przybywa reszta klasy i Tadano zdaje sobie sprawę, że Osana zaprosiła całą klasę. Osana wierzy, że jest przyjacielem wszystkich z dzieciństwa.

Osana zdradza, że ​​zaprosiła Agari i że reszta to nie jej wina. Yamai powiedział chłopcom, żeby nie odważyli się flirtować z Komi, bo ich ukarze. Chłopiec lubi pływać, a Osana z Komi poszli gdzieś po tym, jak powiedzieli Tadno, że zobaczą go później. Yamai pomyślał, że nadszedł czas, aby zobaczyć ciało Komi, gdy dziewczyny zakładały kostiumy kąpielowe. Ale Komi chciał nosić szkolną koszulę, a Yamai zaproponował zakup nowej. Chłopcy ustawiają się w kolejce, sprawdzając, jak dziewczynki wchodzą do wody.

Poprzednio w Komi Can’t Communicate, odcinek 7

Tadano był z tymi chłopakami i skinęli głowami, kiedy dziewczyny mijały. Chłopcy zaczynają oceniać dziewczyny na podstawie ich urody. Tadano zastanawia się, dlaczego ciągle je powtarzają, kiedy widzą dziewczyny z dużymi piersiami. Komi przybywa w swoim nowym stroju, wszyscy wstają, a chłopcy tracą kontrolę. Podchodzi do Tadano, który odwraca wzrok i zakrywa klatkę piersiową.

Chłopaki dali Komi 100 milionów punktów. Osana wyjaśniła grę, w którą zamierzali zagrać, i zaczęli od zjeżdżalni wodnej. Wszyscy grają w kamień-papier-nożyce, aby zobaczyć, kto usiądzie z Komi. Ale Komi odszedł z Tadano, gdy inni byli zajęci zabawą kamieniami, papierem, nożyczkami. Zsuwają się razem, a Komi prowadzi nas, ale jej włosy muskają twarz Tadano. Komi chciała wrócić do Tadano, ponieważ zdała sobie sprawę, że zjeżdżalnia wodna była fajna.

Nigdy w życiu nie była w takim miejscu. Osana podejmuje kolejne wyzwanie, aby sprawdzić, kto najdłużej wstrzymuje oddech w wodzie. Zwycięzca będzie miał prawo do soku pomarańczowego, ale Komi wygrała odkąd odeszła i została. Komi cieszy się sokiem, a Osana opowiada o trampolinie. Komi postanawia do niego dołączyć, ale potyka się i upada na piasek. Zespół medyczny leczy jego kontuzję kolana.

Osana zdaje sobie sprawę, że Komi nie wejdzie do basenu z bandażem; Tadano przynosi Komi papier do napisania jej odpowiedzi. Napisała, a oni przeczytali, że będzie dobrze i że będą mogli grać dalej. Osana powiedziała wszystkim, że zamierzają rzucić wyzwanie w basenie. Wycofuje się i zdaje sobie sprawę, że zrujnował jej dzień, ponieważ nie może się dobrze bawić.

Komi Can’t Communicate – data premiery odcinka 8

Komi Can't Communicate odcinek 8 zostanie wyemitowany 25 listopada 2021 r. Osana mówi zespołowi, aby się dobrze bawili, ponieważ Komi może pomyśleć, że to jej wina, że ​​nie ruszają się. Później Tadano wraca i siada obok Komiego i zastanawia się, czy rana go boli. Później Komi idzie do biblioteki i uświadamia sobie, że wszystkie oczy są zwrócone na nią. Ale płaczące dziecko przestało płakać po zobaczeniu swojej urody. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom 8 odcinka Komi Can't Communicate.

Oglądaj odcinek 8 Komi nie może komunikować się online – szczegóły transmisji

Możesz oglądać odcinek 8 Komi Can't Communicate online w Funimation i Netflix w czwartki o godzinie 12:00 czasu JST. Możesz oglądać 8 odcinek Komi nie może komunikować się online na kanałach Netflix i Youtube w innych krajach. Do zobaczenia na premierze 8. odcinka Komi Can't Communicate.

Powiązane posty

Go up