Haikyuu – data premiery 6. sezonu: wszystko, co wiemy

3 lata ago

Haikyuu – data premiery 6. sezonu: wszystko, co wiemy

Wielu fanów anime zastanawia się, kiedy ukaże się 6 sezon Haikyuu. Haikyuu to jedna z najpopularniejszych serii anime i mangi uwielbiana przez fanów na całym świecie. Manga Haikyuu została napisana i zilustrowana przez Haruichi Furudate. Animowany serial Haikyuu wyreżyserowali Susumu Mitsunaka i Masako Sato, a scenariusz napisał Taku Kishimoto. Haikyuu oznacza po japońsku „siatkówkę” io tym jest ten serial animowany. Historia opowiada o chłopcu Shoyo Hinacie, który mimo niewielkich rozmiarów postanawia zostać świetnym siatkarzem. Animowany serial Haikyuu opisuje jego drogę do zostania siatkarzem, pokonywanie różnych przeszkód i ostatecznie osiągnięcie wielu zwycięstw ze swoją drużyną, Karasuno High School Volleyball Team.

Animowany serial telewizyjny rozwinął się tak bardzo, że ukazały się już cztery sezony Haikyuu. Jedna z najtrudniejszych rzeczy, z jaką musi się zmierzyć miłośnik anime, czeka na następny odcinek. Japoński przemysł anime jest dobrze znany z produkcji wielu sezonów, ale między nimi pozostają miesiące, jeśli nie lata. Seriale są często odwoływane lub przekładane z różnych powodów. Dlatego fani Haikyuu również nie mogą się doczekać daty premiery kolejnego sezonu. Czemu nie ? Mówi się, że następny sezon będzie ostatnim odcinkiem serii anime Haikyuu, a seria manga została ukończona w 2020 roku. Ale plotki to plotki. Nic nie jest jeszcze potwierdzone.

Haikyuu Sezon 6 – data premiery

Nie wydano oficjalnego oświadczenia dotyczącego daty premiery szóstego sezonu Haikyuu. Przeformułujmy to: Production IG nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia dotyczącego wznowienia kolejnego odcinka serii Haikyuu, czyli sezonu Haikyuu 5. Tak, dobrze to przeczytałeś. Do tej pory zostały wydane cztery sezony. Pierwsze trzy sezony były wydawane kolejno od 2014 do 2016 roku. Jednak czwarty sezon Haikyuu został wydany w dwóch tomach. Podczas gdy część 1 została wydana na początku 2020 roku, część 2 została wydana w październiku 2020 roku.

Wynik czwartego sezonu zmylił wielu fanów i media, co doprowadziło do założenia, że ​​drugą częścią czwartego sezonu był sezon 5. Nie popełnij błędu! Sezon 5 nie został jeszcze wydany. Ponieważ widzimy, że istnieją lata przerwy między sezonem Haikyuu 3 i sezonem 4, prawdopodobnie stanie się to nawet w następnym sezonie. Jeśli firma zdecyduje się odnowić kolejny odcinek, sezon 5 Haikyuu może wyemitować na początku 2022 roku (tak szybko, jak to możliwe) lub pod koniec 2022 roku. Wszystko zależy od produkcji IG. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy premierę. Data premiery 5 sezonu Haikyuu.

Co wydarzy się w 5 sezonie Haikyuu?

Jeśli dom produkcyjny zdecyduje się odnowić serię, co wydarzy się w 5 sezonie Haikyuu? Jaka będzie fabuła piątego sezonu Haikyuu? Sezon 5 najprawdopodobniej rozpocznie się w miejscu, w którym zakończył się poprzedni sezon 4. Pod koniec czwartego sezonu Haikyuu, Liceum Karasuno i Szkoła Inarizaki idą łeb w łeb na boisku. Wyczerpujący mecz między obiema szkołami kończy się zwycięstwem Karasuno, który awansuje do trzeciej rundy wiosennego turnieju.

Ostatni odcinek sezonu 4 pokazuje emocjonalne zwycięstwo wszystkich członków zespołu, którzy zbliżają się do finałów wiosennych turniejów. Następny sezon 5 będzie częścią ciągłości. Liceum Karasuno wróci silniejsze po krótkiej przerwie, na którą wszyscy zasługują. Będziemy mogli nawet uczestniczyć w jednym z długo oczekiwanych spotkań twarzą w twarz pomiędzy Liceum Karasuno i Liceum Nekoma. Ponadto istnieje wiele innych turniejów z meczami o wysokie stawki. Podsumowując, sezon 5 Haikyuu po raz kolejny zaprezentuje niezwykły wizualnie pokaz siatkówki na boisku.

Kto będzie obsadą piątego sezonu Haikyuu?

W sezonie 5 znajdziemy kilka głównych bohaterów, takich jak Shoyo Hinata z Kenta Sauga, Tobio Kageyama z Kaito Ishikawy, Yuu Nishinoya z Nobuhiko Okamoto, Tooru Oikawa z Daisuke Namikawa i Kenma Kozume z Yuki Kaji. Inni oczekiwani aktorzy to Atsuma Miya, Ryunosuke Tanaka, Tanji Washijo, Hisashi Kinoshita, Aran Ojiro itp. Chociaż nie było ani słowa o dacie premiery piątego sezonu Haikyuu, wielu fanów anime z niecierpliwością na to czeka. Chociaż zajmuje to trochę czasu, miejmy nadzieję, że będziemy mieli następny odcinek. Czekajcie na najnowsze informacje o dacie premiery piątego sezonu Haikyuu. Do następnego sezonu oglądaj wszystkie sezony Haikyuu w serwisie Netflix.

Powiązane posty

Go up