Anime | Haikyuu sezon 5 | Komunikat prasowy

07/06/2021 05:52

Koniec czekania! Fani popularnej mangi i anime Haikyuu z niecierpliwością czekają na datę premiery piątego sezonu, która, jak potwierdzono, nadejdzie wkrótce. Wraz z tym ogłoszeniem pojawiło się wiele pytań dotyczących nowych członków obsady, którzy będą odgrywać postacie oraz zwrotów akcji, które mogą zostać ujawnione w tym wyczekiwanym sezonie.

Szczegóły premiery 5 sezonu Haikyuu:

Pierwsze trzy sezony „Haikyuu!” zostały wydane w 2014, 2015 i 2016 roku. Między trzecim a czwartym sezonem istniała znaczna luka, a sama data czwartego sezonu została ogłoszona dopiero pod koniec 2018 roku.

W 2019 roku nic nie mówiono o premierze kolejnego sezonu. Najnowszy odcinek został wydany w grudniu 2018 roku, a data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

"Haikyuu!" był stale aktualizowany w miesiącu następującym po emisji poprzedniego sezonu. Zakładając, że sezon 4 rozpoczął się w grudniu 2018 r. i zakończy się w styczniu 2020 r., można założyć, że sezon 5 zostanie wyemitowany co najmniej 12 miesięcy później.

Szczegóły obsady sezonu 5 Haikyuu:

Zapowiadana obecnie obsada „Haikyuu !!! „Obejmuje to Ayumu Murase jako Hinata, Kaito Ishikawa jako Kageyama, Yu Hayashi jako Ryunosuke Tanaka, Satoshi Hino jako kapitan zespołu Daichi Sawamura, Miyu Irino jako Koshi Sugawara, Koki Uchiyama jako Kei Tsukishima, Sôma Saitoa jako Tadamaguhiuhiuhi Okibuya Większość z nich to członkowie drużyny siatkarskiej, a niektórzy zaczynają swój pierwszy rok z Hinatą i Kageyamą.

Ten sezon nie jest jeszcze dubbingowany na angielski. Angielska obsada w pierwszych trzech sezonach to Bryson Bagua (Hinata), Scott Gibbs (Kageyama), Greg Cote (Tanaka), Justin Duran (Sawamura), Adam Gibbs (Sugawara), Leraldo Anzaldua (Tsukishima), Cameron Bautsch (Yamaguchi) i Greg Ayres (Nishinoya). Oczekuje się, że sezon 5 anime Haikyuu nie przyniesie żadnych zmian.

Streszczenie fabuły Haikyuu w sezonie 5:

„Haikyū !!!” Oparta jest na japońskiej mandze autorstwa Haruichi Furudate i została napisana aż do rozdziału 402. Ten sezon triumfalnie wyczerpał swój finał. Więc wciąż jest dużo materiału do omówienia.

Nowy sezon haikyuu przewiduje serię ekscytujących i dramatycznych meczów w kolejnych rozdziałach mangi. W jednym z rozdziałów Hinata spotka nawet gracza, który zainspirował ją do gry w siatkówkę: „Mały Gigant”.

Jeśli sezon 5 będzie całkowicie zgodny z mangą, fani powinni być świadomi, że seria może spotkać ważną postać z okresu studiów, a nawet zbadać niepowiązane sporty, takie jak kickboxing.

Powiązane posty

Go up