Great Pretender Season 3: Status odnowienia i data premiery w serwisie Netflix

09/04/2021 12:11

Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych Netflix z 2020 roku, Great Pretender, nie otrzymał jeszcze odnowienia na trzeci sezon. Jest nadzieja, że ​​serial animowany powróci w przyszłości, zwłaszcza jeśli reżyser serialu Hiro Kaburagi postawi na swoim.

Great Pretender to licencjonowana na całym świecie komedia kryminalna Netlfix Original napisana przez Ryōtę Kosawa i wyreżyserowana przez Hiro Kaburagiego. Serial został wyprodukowany przez WIT Studio i wyemitowany w Fuji TV w Japonii. Seria z pewnością była jednym z najbardziej uderzających wizualnie anime roku 2020, wykorzystując wybuchową ilość kolorów, która urzeka widzów na całym świecie.

Edamura Masato, profesjonalny oszust i podobno najlepszy w Japonii, oraz jej wspólnik Kudo próbują oszukać Francuza w Asakusie, ale w zamian zostają oszukani. Okazało się, że to Laurent Thierry, jeden z najlepszych przestępców i szef mafii na świecie. Los Edamury jest teraz w rękach Laurenta Thierry'ego, a młody człowiek angażuje się w brudne prace Hiszpanów.

Status odnowienia Netflix 3 sezonu Great Pretender

Chociaż drugi sezon został wydany kilka miesięcy temu, nic nie wskazuje na to, aby Netflix wznowił Great Pretender na trzeci sezon.

Co ciekawe, reżyser serialu Hiro Kaburagi wykazał zainteresowanie opracowaniem nowego sezonu anime. W wywiadzie dla sieci informacyjnej anime Kaburagi powiedział o serialu:

Bardzo się cieszę, że praca ta otrzymała tak duże wsparcie w Japonii i za granicą. Kiedy przesyłam to anime online do widzów na całym świecie, bardzo się cieszę, że mogłem zobaczyć reakcje wszystkich fanów. Jako przedstawiciel zespołu GP wyrażam Wam wdzięczność. Dziękuję Ci ! Poza tym, jeśli pozwolą na to okoliczności, nie mogę się doczekać nowego anime, które będzie jeszcze lepsze dla was wszystkich!

Aha, a jeśli chcesz zobaczyć kontynuację GP, nie zapomnij powiedzieć swoim znajomym i znajomym, aby zwiększyli liczbę widzów na Netflix!

A teraz spotkajmy się ponownie pewnego dnia!

Przynajmniej jest zainteresowanie i wsparcie, zarówno ze strony fanów z całego świata, jak i zespołu WIT Studio. Netflixowi pozostaje tylko pociągnąć za spust.

Czy historia potrzebuje trzeciego sezonu?

W serialu takim jak Wielki pretendent zawsze jest więcej przygód do przejścia, nie wspominając o tym, że koniec anime pozostawił historię w pewnym napięciu.

Jaka jest data premiery sezonu 3 Great Pretender na Netflix?

Ponieważ Netflix nie odnowił jeszcze serii, każda data premiery trzeciego sezonu jest czysto spekulacyjna.

Produkcja serialu animowanego zajmuje dużo czasu, więc jeśli WIT Studio nie pracuje już nad anime, fani mogliby poczekać do 2022 roku na następny sezon.

Niestety manga została przerwana z powodu złego stanu zdrowia ilustratora Daichi Marui. Ale ponieważ manga jest adaptacją anime, a nie na odwrót, stan mangi nie powinien mieć wpływu na plany przyszłego anime.

Powiązane posty

Go up