DROGA FIRMY DOMOWEJ SEZON 2: PROGNOZY ODNOWIENIA I PREMIERY

10/04/2021 06:33

The Way of the Househusband właśnie ukazało się na Netflix, ale fani już chcą wiedzieć, czy hitowe anime powróci na drugi sezon.

Ze wszystkich nowych seriali animowanych, które wyemitowano w tym miesiącu, nie spodziewałem się, że Droga męża domu stanie się moim ulubionym.

Seriale animowane JC Staff i Netflix mogły umknąć wielu fanom, ale sam serial nie jest niespodzianką; pokazuje, jak niesławny gangster radzi sobie w domowych bitwach.

Zabawna seria miała swoją premierę w tym tygodniu w serwisie Netflix, ale czy serial został przedłużony na sezon 2, a jeśli tak, to kiedy może zostać uruchomiony na platformie streamingowej?

DROGA SEZONU RODZINNEGO 2

Seria The Way of the Househusband została odnowiona na sezon 2 przez JC Staff i Netflix!
Ogłoszenie zostało ogłoszone dzisiaj za pośrednictwem Twittera, ale niewielu fanów programu będzie zbyt zaskoczonych wiadomością.

Oficjalna liczba widzów Netflixa pozostaje nieznana, ale oczywiste jest, że serial jest niezwykle popularny wśród fanów, ignorując problemy, które wielu ma ze stylem animacji.

The Way of the Househusband ma obecnie 6,66 / 10 na MyAnimeList i 7,3 / 10 na IMDB, chociaż seria była dostępna tylko przez jeden dzień, oczekuje się, że liczby te wzrosną.

Na szczęście manga, którą dostosowuje anime, jest również w przygotowaniu, a siódmy tom ukaże się na początku marca 2021 roku. trzecia. później.

Format The Way of the Househusband może dać fanom pewność, że serial powróci. Podział każdego odcinka na mniejsze odcinki / łuki oznacza, że ​​produkcja nie będzie szczególnie długa (w porównaniu do typowych sezonów anime) ani nie wyczerpuje zasobów studia.

SPOSÓB DOMOWY SEZON 2: DATA PREMIERY

Oficjalna data premiery drugiego sezonu The Way of the Househusband jest nieznana, ale możemy poczynić pewne prognozy na podstawie harmonogramu produkcji na sezon 1.

Seria została ogłoszona pod koniec października 2020 roku i miała swoją premierę 8 kwietnia. Zakładając, że sezon 2 będzie przebiegał według podobnego harmonogramu produkcji, fani mogli zobaczyć powrót The Way of the Househusband we wrześniu 2021 roku.

Jednak data premiery drugiego sezonu zależy od tego, czy scenarzyści powinni czekać na premierę nowych rozdziałów mangi.

Tak czy inaczej, The Way of the Househusband powróci prawdopodobnie pod koniec 2021 roku. Ponownie, ten artykuł zostanie zaktualizowany po potwierdzeniu nowych informacji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up