Beasters Season 2: Oczekiwana data premiery

04/05/2021 08:06

Aktualizacje drugiego sezonu Beasters: Japońska seria manga Beasters została napisana i zilustrowana przez Paru Itagaki. Został on opublikowany w odcinkach od września 2016 do października 2020, a jego rozdziały skompilowano w 22 tomach i został opublikowany przez Akita Shoten. Historia obraca się wokół nowoczesnego, cywilizowanego świata, w którym zwierzęta mają ludzkie cechy, emocje i wrodzoną skłonność do psychiki człowieka. Zwierzęta miały społeczeństwo podzielone na roślinożerców i drapieżników.

Następnie Orange dostosował mangę do serialu telewizyjnego od października do grudnia 2019 w bloku programowym Fuji TV + Ultra. Drugi sezon miał premierę wkrótce potem i był emitowany od stycznia do marca 2021 roku. Serial animowany jest na licencji japońskiej, a jego pierwszy sezon wyemitowano poza Japonią w marcu 2020 roku. Beasters zdobył kilka znaczących nagród, w tym 11. Taishō Manga., New Creator Nagroda na Tezuka Osamu Cultural Award, 42. Kodansha Manga Award i New Face Award na Japan Media Arts Festival.

Data premiery drugiego sezonu Beasters

Z ogromną pozytywną reakcją publiczności dotyczącą pierwszego sezonu, twórcy są przygotowani do jak najszybszego wydania drugiego sezonu serialu. Premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 2020 rok. Jednak ze względu na obecny scenariusz, przy szczytowej pandemii, nie udało się zorganizować premiery. Teraz, gdy drugi sezon jest już zaplanowany w Fuji TV Network w styczniu 2021 r., Jest prawie pewne, że zostanie wyemitowany w Netflix w lipcu 2021 r. Jednak informacja o dacie premiery nie została jeszcze potwierdzona.

Czego widzowie mogą się spodziewać po drugim sezonie Beasters?
Postacie z sezonu 2 Beasters

Widzowie z niecierpliwością czekali na drugi sezon serialu. Mają nadzieję, że serial będzie kontynuacją pierwszego sezonu i dostarczy im takich samych emocji, emocji i przygody. Widzowie są dość zaskoczeni, widząc związek między Legoshi i Haru. Niemal dla wszystkich szokuje przekonanie, że lis i królik mogą się spotkać. Legoshi jest zdeterminowany, aby nie jeść mięsa, do czego zachęcił go jego trener panda Gohin. Po wielu nieudanych próbach Legoshi był w stanie ponownie wyznać swoją miłość do Haru.

W tym sezonie odkryje się również tajemnica morderstwa Tema. W ostatniej części Legoshi uratował również Haru przed Shishigumi, który próbował ją zjeść. W następnej części historia zwraca się również do Louisa i okazuje się, że to on zabił przywódcę, strzelając do niego.

Czy ukazał się zwiastun drugiego sezonu serialu?

Zwiastun drugiego sezonu ukazał się już 5 listopada 2020 roku. Został pozytywnie przyjęty przez fanów i zyskał na popularności.

Seria zdołała zobrazować korelację między zwierzętami. Netflix nigdy nie zawiódł w proponowaniu nowych motywów i motywów i tym razem w przypadku Beasters jest to sukces.

Powiązane posty

Go up