SIEDEM GRZECHÓW ŚMIERTELNYCH SEZON 5 PRÓBA SMOKA NETFLIX DATA PREMIERY

3 lata ago

Siedem grzechów głównych: Dragon's Judgment, czyli sezon 5, zbliża się ku końcowi, a w Japonii pozostało zaledwie kilka odcinków. Zapowiedziano już kontynuację filmu animowanego; Jednak poza Japonią serial jest Simulcast na Netflix, który ignoruje oryginalny tygodniowy harmonogram publikacji anime, jeśli chodzi o jego serię, w przeciwieństwie do Crunchyroll czy Funimation. Kiedy wreszcie zostanie wydany 4 sezon Nanatsu?

SIEDEM GRZECHÓW ŚMIERTELNYCH SEZON 5 WYROK DRAGONA NETFLIX DATA PREMIERY

Netflix ogłosił i zaczął transmitować pierwsze sezony Siedmiu grzechów głównych przez kilka miesięcy. Jednak nadal nie mamy daty premiery piątego sezonu, mimo że jest on obecnie emitowany w Japonii, aż do 12. odcinka.

Ponadto nowy film, napisany przez oryginalną mangakę, trafi również do japońskich kin 2 lipca 2021 r .: Siedem grzechów głównych: Przeklęty przez światło. Film będzie bezpośrednią kontynuacją sezonu 5 i może być również transmitowany na Netflix. Gościnnie zagra popularna aktorka Kanna Kurashina.

Nanatsu no Taizai to pierwotnie seria manga napisana i zilustrowana przez Nakabę Suzuki, która rozpoczęła się w Shonen Jump w 2012 roku. Manga shounen o tematyce średniowiecznej i fantasy podąża za Meliodasem (w tej roli Yuki Kaji). Grzech gniewu i głowa siedmiu grzechów głównych tytułowych, legendarnych rycerzy.

Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan, znane jako The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgment, to obecnie piąty sezon anime. Pierwszy sezon wyemitowany w 2014 roku.

Należy również zauważyć, że Studio Deen zaczęło animować serial zamiast A-1 Pictures w 2019 roku, co zaowocowało niższą jakością.

Studio Deen, choć znane z wielu niezapomnianych seriali animowanych, zawsze było znane z tego, że jest niechlujne, niezależnie od tego, którzy animatorzy pracują nad ich programami. W tej chwili tylko lojalni fani i ci, którzy już czytają mangę, nadal śledzą adaptację anime Nanatsu. Co nadal zapewnia przyzwoitą bazę widzów.

Wreszcie, nie zapominaj, że Netflix z jakiegoś powodu podzielił sezony Nanatsu inaczej niż w Japonii. Sezon 5 Siedmiu grzechów głównych na Netflix to tak naprawdę sezon 4 w Japonii. Ze względu na zrozumienie nazywamy to sezonem 5.

Powiązane posty

Go up