DEMON SLAYER SEASON 2: DATA PREMIERY, POWRÓT CZASU?

20/04/2021 10:59

Wraz z premierą filmu Demon Slayer w Ameryce Północnej w przyszłym tygodniu, fani chcą wiedzieć, kiedy sezon 2 będzie dostępny online.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ”to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej udanych serii anime w najnowszej historii.

Sezon 1 Demon Slayer zdobył nie tylko tytuł „Best Anime” na gali Newtype Anime Awards 2019, ale także „Anime of the Year” podczas Crunchyroll Anime Awards 2020.

Od tego czasu film Demon Slayer Mugen Train pobił niezliczone rekordy kasowe w Japonii, a nawet stał się czwartym najbardziej dochodowym filmem roku 2020.

Gdy film trafi do kin w Ameryce Północnej pod koniec miesiąca, pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o drugim sezonie serialu.

DATA PREMIERY SEZONU 2 DEMON SLAYER

Sezon 2 Demon Slayer będzie miał swoją premierę w 2021 roku. Chociaż data emisji nie została potwierdzona, serial ma powrócić jesienią lub zimą 2021 roku.
Podczas festiwalu Demon Slayer Matsuri Online -Anime 2nd Anniversary Festival w ten weekend potwierdzono, że drugi sezon tego przebojowego anime powróci w 2021 roku.

Tej wiadomości towarzyszyło kilka nowych zdjęć i nowy zwiastun, ale dokładniejsza data premiery nie została ujawniona.

Na podstawie dostępnych informacji optymistyczna prognoza dotycząca daty premiery drugiego sezonu Demon Slayer to jesień 2021 r., Ale bardziej realistyczna prognoza to zima 2021 r.

Co ciekawe, istnieją obawy, że sukces Mugen Train może zagrozić sezonowi 2. Jak zauważył popularny YouTuber „Kanjic” w niedawnym filmie, niesamowite występy filmu mogą wpłynąć na decyzję o produkcji drugiego sezonu, skupiając się zamiast tego na serii filmów w celu zwiększenia przychodów.

Intryga Sezonu 2 Demon Slayer

Historia sezonu 2 Demon Slayer będzie bezpośrednią kontynuacją filmu „Mugen Train”, który rozpoczyna się pod koniec sezonu 1.

Ponieważ anime jest bezpośrednią adaptacją oryginalnej serii mangi, możemy śmiało przewidzieć fabułę sezonu 2.

Nie ma jednak nic gorszego niż spoilery, więc możesz przeczytać tutaj dla siebie hitową serię mangi.

FILM DEMON SLAYER

Film animowany zatytułowany „Demon Slayer: Infinity Train Arc” został otwarty w Japonii 16 października 2020 roku.

Od tego czasu film pobił niezliczone rekordy, w tym najbardziej kasowy film wszechczasów w Japonii, najlepszy weekend otwarcia w historii kina japońskiego i czwarty najbardziej dochodowy film 2020 roku.

Film pojawi się w wybranych kinach w Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii na początku 2021 roku; Więcej o premierze w języku angielskim przeczytacie tutaj.

Co ciekawe, w 2021 roku planowane jest również wydanie gry mobilnej opartej na anime oraz gry na PS4.

Nie wiadomo, jakie będą założenia tych gier, ale jeśli seria nadal będzie opowiadać historię za pomocą każdej funkcji, oczekuje się, że niektóre elementy kanonu pojawią się w grze.

Sezon 1 Demon Slayer jest już dostępny w Hulu, Crunchyroll, Funimation i Amazon Prime.

Powiązane posty

Go up