Dragon Quest: The Adventure Of Dai, odcinek 53: data premiery i zapowiedź

3 lata ago

Dragon Quest: The Adventure Of Dai, odcinek 53: data premiery i zapowiedź

Przybycie Smoczego Rycerza, Barana, rozpoczyna się od Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 53, w którym Bohater Party otrzymuje nowego członka, który dołączy do załogi. Dragon Quest: The Adventure of Dai Odcinek 53 ujawnił bitwy między Partią Bohaterów a Armią Ciemności, które toczą się od lat. W ostatnim odcinku Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode widzieliśmy, jak Baran przybył do zamku Święta Bohaterów. Po raz pierwszy mężczyzna z drugiej strony postanawia pomóc grupie bohaterów. Zaskoczyło to również Dai i zespół, ponieważ nigdy nie sądzili, że Baran się z nimi sprzymierzy. Tytuł odcinka to: „Ojciec i smoczy syn odchodzą”.

Dai jest zaskoczony, gdy pojawia się przed nim jego ojciec, z którym walczył. Baran jest ciekaw, czy to wystarczy, aby on i Dai odeszli. Popp był podekscytowany, ale ukrywał to, ponieważ wiedział, że Dai i jego ojciec będą najlepszym zespołem na świecie. Bohaterowie byli również ciekawi i zastanawiali się, dlaczego Baran, który z nimi walczył, pomógł im. Crocodine pojawił się również z Huncnkle w rękach. To był kolejny szok dla grupy Bohaterów, zastanawiając się, jak ich towarzysz został ranny.

Tymczasem Hyuncle został zabrany do gabinetu zabiegowego i opiekuje się nim jeden z członków zespołu. Księżniczka Leone dowiaduje się, że Baran stanął po ich stronie podczas pościgu za Mrocznym Królem Veraenem, wspólnym wrogiem. Leona uważa, że ​​to dobry interes i przyjmują ofertę Brana. Mówi Dai, aby udał się z ojcem do bramy Cytadeli Ciemności. Pokazano Leonę, która wydaje Partii Bohaterów rozkazy dotyczące zadania, które muszą wykonać. Dai zastanawia się, czy będzie mu odpowiadać samotna misja.

Poprzednio w Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 52

Merle otrzymał rozkaz uzdrowienia Crocodine'a, a także Popp, Mam i Crocodine zmierzą się z Gwardią Królewską. Dai miał wiele pytań, które nie zostały ujawnione, gdy Leon wydał rozkazy, których nikt nie powinien kwestionować. Leon i Baran również rozmawiali o tym nowym planie. Ale Baran nie powiedział ani słowa, ponieważ wszystko było w porządku, a jedyne, czego chciał, to zmiażdżyć Mrocznego Króla Vereana. Leon był pod wrażeniem, a Baran również powiedział, że będzie w drodze, gdy będą gotowi. Z drugiej strony Dai skrzywił się, gdy ojciec nazwał go Dino.

Dino to imię urodzenia Dai, nadawane mu przez ojca Barana i Dai. Dai wydaje się być nieśmiały, ponieważ po raz pierwszy podróżuje ze swoim ojcem. Później, po drugiej stronie gór, Dai i jego ojciec patrzą w przeciwnych kierunkach, ponieważ mogą zmierzyć się ze sobą. Obecna była również grupa bohaterów, a Popp jako pierwszy skomentował kwestię ojca z synem. Partia Bohaterów zdaje sobie sprawę, że dwaj mężczyźni stali tam bez słowa. To ciekawe, bo święto bohaterów zdołało przerwać walkę ojca z synem.

Crocodine mówił również o Baranie po swojej stronie i korzyściach, jakie mają. Maam widziała także drugą stronę ojca Dai, ponieważ wydaje się być inny. Leona też miała na ten temat swoje zdanie. Hyuncle również odegrał kluczową rolę, jak to ujął Crocodine. To początek nowej ery, w której zmierzą się z Armią Ciemności. Mówili także o podziękowaniu Huncle'owi, który został pobity, aby przekonać Barana, by do nich dołączył. Baran wydaje się być dumnym i trudnym do przekonania facetem.

Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 53 – data premiery

Dragon-Quest: The Adventure of Dai, odcinek 53, ukaże się 16 października 2021 roku. Król Verean gra w szachy, analizując swoją taktykę i uświadamia sobie, że biskup się poruszył. Dai i Baran również pojawili się, wykonując swoje ruchy i przybyli do zamku. Wygląda na to, że wkrótce rozpocznie się pojedynek między Armią Ciemności a Partią Bohaterów. Rzućmy okiem na Dragon Quest:

Obejrzyj Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 53 online – szczegóły transmisji

Możesz oglądać Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 53 online na VRV, Crunchyroll i VRV o 9:30. Jeśli nie jesteś w Japonii, możesz oglądać Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 53 online na Hulu i VRV przez Chrunchyroll. Dragon Quest: The Adventure of Dai będzie wypuszczać tylko jeden odcinek każdego tygodnia i będzie to trwało do momentu ogłoszenia ostatniego odcinka anime. Do zobaczenia podczas premiery Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 53.

Powiązane posty

Go up