Dragon Quest: The Adventure Of Dai Odcinek 43 Zapowiedź

01/08/2021 11:20

Dai użył miecza Dai i przeciął zamek Sovereign Rock. Przywódca Legionu Szawoda, Mystvearn, był zszokowany, że żaden człowiek nie jest w stanie zburzyć zamku. Lon zastanawia się, jak sobie radzi Dai, a jego brat przynosi mu drinka. Lon postanowił nie pić, dopóki wojna się nie skończy. Skomentuj, że piwo to śmieci. Zobaczmy, kto zostanie podbity w Królestwie Papnicy w najnowszym odcinku Dragon Quest: Dai's Adventure. Lon postanowił wypić piwo bezalkoholowe. Obaj mężczyźni rozmawiają o życiu Darklinga, które mija bez żadnych incydentów. Tytuł odcinka to „Pole Śmierci”.

Lon ujawnia, że ​​Darklingi żyją znacznie dłużej niż ludzie, ale wielu z nich jest leniwych. Niektóre życia mogą trwać wieki i nadal być puste. Lon cieszy się, że wykonał swoją pracę i że miecz został dobrze wykuty. Dai musi pokazać prawdziwą moc miecza podczas bitwy i sprawić, by Lon był dumny. Po ścięciu bydła król Romos komentuje, że Dai jest prawdziwym bohaterem. Dai spogląda na swój miecz i uświadamia sobie, że ma niesamowitą moc. Pamięta, że ​​Lon powiedział jej, że miecz Dai ma duszę i że to ona wybiera, gdzie i kiedy walczyć.

Dai uważa, że ​​jest to broń zniszczenia i nie należy jej nigdzie używać. Miecz zapieczętował swoje moce, a ktokolwiek go dzierży, musi pożyczyć jego „moce” podczas bitwy. Dai zwraca ostrze i blokuje je, aby pokazać, że wojna się skończyła. Merle komentuje, że Dai mógł pomóc w innych walkach, ale wciąż czai się jakaś zła energia. Jeden z królów zastanawia się, czy w zamku nie było przywódcy wroga. Merle odpowiada, że ​​czuła, że ​​coś strasznego ma eksplodować i kazała Dai się pospieszyć.

Poprzednio w Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 42

Merle ostrzega Dai, że Popp i pozostali są w niebezpieczeństwie. Mystvearn unosi się w powietrzu, a Hyuncle zdaje sobie sprawę, że Mystvearn stracił swoją kartę atutową, ale robi coś innego, ponieważ wie, że Mystvearn wycofuje się za każdym razem, gdy traci swoją kartę atutową. Hyuncle strzela z nalotu, myśląc, że Mystvearn jest szeroko otwarte. Mystvearn nawet nie uniknął ciosu, a zniszczone zostały tylko jego szaty. W Mystvear pojawia się Mroczna Aura, która twierdzi, że to żenująca porażka. Hyuncle zastanawia się, co ten facet dla nich zrobi.

Mystvearn jest wściekły, że Suwerenny Skalny Zamek Króla Veearna jest w ruinie. Martwi się, że nie był w stanie uświadomić sobie mocy nowego miecza Dai. Popp interweniuje, uważa, że ​​Mystvearn jest teraz słabszy i mówi mu, że udaje mu się ich nie docenić. Popp postanawia wykończyć Mystvearna z Sizzem. Hyuncle ostrzega Poppa, by nie dał się ponieść emocjom. Ale Piorun uderza Mystvearna, który połyka cios brzuchem. Mystvean odbija ten cios i posyła grupę bohaterów w powietrze. Popp zastanawia się, jak Mystvearn odzwierciedlił jego „trudną sytuację”. Crocodine komentuje, że Mystvearn wzmocnił zaklęcie i odesłał je z powrotem.

Hyuncle komentuje, że uderzenie było bliższe zaklęciu Kasizz. Dark Puppetry Aura Decimantion Filed i Byut Deathstringer to ułamek prawdziwej mocy Mystveana. Mystvearn komentuje, że zamierza porzucić swoje Shadow Raiment i wykończyć Dai i jego załogę. Odkryją, że lepszym sposobem na śmierć będzie przejechanie przez Zamek Suwerennej Skały lub rozerwanie na strzępy przez jego mroczną aurę. Mystvearn zadaje potężny cios, ale Killvearn, znany również jako Żniwiarz, przybywa i zatrzymuje Mystvearna. Killvearn walczy z Poppem i pokazuje mu moce Ripper Flute. Później pojawia się król Vearn i deklaruje, że pokona spuściznę swojego wiecznego rywala, Avana.

Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 43 – data premiery

Dragon Quest: The Adventure of Dai Odcinek 43 wydany w sobotę 7 sierpnia o 9:30 To anime będzie wypuszczać odcinek w każdą sobotę, chyba że anime robi cotygodniową przerwę. Dragon Quest: The Adventure of Dai nie osiągnął jeszcze szczytu, ponieważ bohaterowie wciąż mają przed sobą długą drogę. Sprawdź więcej szczegółów na temat Dragon Quest: The Adventure of Dai poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=TYD3KmFXozc

Gdzie obejrzeć Dragon Quest: The Adventure of Dai, odcinek 43?

Możesz oglądać Dragon Quest: The Adventure of Dai Episode 43 online na Crunchyroll, Hulu i VRV. Dragon Quest: The Adventure of Dai jest dostępny na swojej oficjalnej platformie i na innych stronach internetowych. Najnowsze odcinki dostępne są z angielskimi napisami. Osoby zainteresowane najnowszym odcinkiem i ostatnimi odcinkami mogą je oficjalnie udostępnić online.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up